×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Aicina pieteikt Alūksnes novada sakoptākos īpašumus

Foto - Aldonis VēriņšFoto - Aldonis Vēriņš

Alūksnes novada pašvaldība aicina piedalīties konkursā “Sakop, rādi, lepojies!”, piesakot savus vai draugu, radu un kaimiņu sakoptus īpašumus, informē Alūksnes novada pašvaldības pārstāve Evita Aploka.

Konkursa mērķis ir veicināt Alūksnes novada vides sakopšanu un labiekārtošanu, tādēļ piedalīties aicinātas gan fiziskas, gan juridiskas personas, kuras apsaimnieko īpašumus Alūksnes novadā.

Pašvaldība aicina sakoptus novada īpašumus konkursā pieteikt līdz 15. jūnijam. Konkursam pieteiktos dalībniekus apciemos vērtēšanas komisija no 1. līdz 15. jūlijam, bet rezultātu paziņošana un apbalvošana paredzēta Alūksnes pilsētas svētkos.

Konkursā noteiks sakoptākos īpašumus šādās nominācijās: “Sakoptākā Alūksnes novada lauku sēta”, “Sakoptākā Alūksnes novada individuālās mājas vai vasarnīcas apkārtne”, “Sakoptākā Alūksnes novada daudzdzīvokļu mājas apkārtne”, “Sakoptākā Alūksnes novada komercobjekta teritorija” (kokapstrādes uzņēmums, ferma, autoserviss, tirdzniecības iestāde).

Kopējais konkursa balvu fonds ir līdz 2000 eiro, un katrā nominācijā trīs labākos dalībniekus apbalvos ar pašvaldības Pateicības rakstu un balvu. Konkursa komisijai būs tiesības piešķirt arī speciālbalvas par kaut ko īpašu, vienreizēju un aktuālu.

Pašvaldība aicina Alūksnes novada iedzīvotājus un uzņēmumus būt aktīviem un pieteikt sakoptos īpašumus konkursam. Neskaidrību gadījumā var zvanīt pa tālruņiem 64381502; 26646749 vai rakstīt uz e-pastu: “evita.aploka@aluksne.lv”.

Ar konkursa “Sakop, rādi, lepojies!” nolikumu var iepazīties “www.aluksne.lv” sadaļā “Konkursi”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+