×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
17. septembris, 2016
Drukāt

Aicina pieteikt Atzinības rakstu piešķiršanai iedzīvotājus, kas darījuši labāko Saulkrastu labā (1)

Foto - Normunds LīcisFoto - Normunds Līcis

Saulkrastu Baltās kāpas saglabāšanai svarīgi sabalansēt dabas aizsardzības un cilvēku ekonomiskās intereses un vajadzības.

Saulkrastu novada dome līdz 15.oktobrim aicina iesniegt priekšlikumus Atzinības rakstu piešķiršanai, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Atzinības raksts ir Saulkrastu pašvaldības apbalvojums, ko piešķir par nozīmīgiem ieguldījumiem vai sasniegumiem Saulkrastu pašvaldības labā par konkrētu laika posmu (iepriekšējo gadu) dažādās nominācijās – sabiedriskais darbs, izglītība, kultūra, sports, tautsaimniecība, sociālā aprūpe, drošība, uzņēmējdarbība, medicīna, mecenātisms, starptautiskā sadarbība, arhitektūra, vides aizsardzība, apkalpojošā sfēra, kā arī par mūža ieguldījumu. Tāpat ir arī īpaša gada nominācija.

Atzinības raksta ieguvējam tiek izmaksāta vienreizēja naudas balva no vienas līdz divu valstī noteikto minimālo mēneša darba algu apmērā.

Nominācijā “Par mūža ieguldījumu” naudas balva ir trīs valstī noteikto minimālo mēneša darba algu apmērā.

Apbalvojumu var piešķirt fiziskai personai, juridiskai personai, Saulkrastu pašvaldības iestādei vai institūcijai, pašdarbības kolektīvam, sporta kolektīvam. Ierosinājumus izskata Saulkrastu novada domes Apbalvojumu komisija.

Ierosinājumu ir tiesīgi iesniegt fizisku personu grupa (ne mazāk kā piecas personas), juridiska persona, domes deputāts. Ierosinājums par personas izvirzīšanu apbalvojumam jāiesniedz domē rakstveidā vai elektroniski.

Ierosinājumā par apbalvošanu jānorāda apbalvojamās personas (iestādes, institūcijas, kolektīva) dati – vārds, uzvārds (nosaukums), dzīvesvieta (adrese), nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvošanai, apbalvojuma veids, kā arī dati par iesniedzēju – vārds, uzvārds (nosaukums), dzīvesvieta (adrese).

Fizisku personu grupas ierosinājumu par personas izvirzīšanu apbalvojumam paraksta visi grupas locekļi, norādot savu vārdu, uzvārdu un dzīvesvietu. Juridiskas personas ierosinājumam par personas izvirzīšanu apbalvojumam jāpievieno lēmums no sanāksmes, kurā nolemts personu izvirzīt apbalvojumam.

Ar Saulkrastu novada domes Apbalvojumu nolikumu var iepazīties mājaslapas “www.saulkrasti.lv” sadaļas “Dome” apakšsadaļā “Nolikumi”, kā arī novada domē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ” … kas darījuši labāko Saulkrastu labā… ”
    Piemēram: norakt kāpu, uzbūvēt pili pašā ūdens malā … 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+