Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
22. septembris, 2016
Drukāt

Aicina pieteikt pretendentus Izcilības balvai kultūrā

Foto: LETAFoto: LETA

Kultūras ministrija (KM) aicina līdz 14. oktobrim pieteikt pretendentus Izcilības balvai kultūrā, LA.lv uzzināja ministrijā.

Balva iedibināta pēc kultūras ministres Daces Melbārdes iniciatīvas, un tā tiek piešķirta, paužot valsts atzinību par izciliem starptautiska mēroga sasniegumiem kultūrā, kas devuši būtisku ieguldījumu Latvijas kultūras vērtību popularizēšanā, veicinājuši pozitīvu Latvijas tēlu, cēluši valsts prestižu pasaulē un kultūras vērtības izpratni sabiedrībā.

Arī šogad plānots piešķirt līdz trim Izcilības balvām kultūrā, katru ne vairāk kā 7000 eiro apmērā, izvērtējot sasnieguma un veikuma nozīmību un rezonansi starptautiskā un nacionālā kontekstā, pienesumu kultūras telpai un ietekmi uz kultūras procesu attīstību Latvijā.

Ar balvas nolikumu var iepazīties Kultūras ministrijas mājaslapā, pieteikumi jāiesniedz KM Dokumentu pārvaldības nodaļā līdz 14. oktobrim plkst. 17, nogādājot tos personīgi vai nosūtot pa pastu.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+