Mobilā versija
+0.1°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
8. septembris, 2014
Drukāt

Aicina pieteikt pretendentus O. Vācieša literārajai prēmijai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Carnikavas novada dome jau divpadsmito reizi izsludinājusi konkursu uz Ojāra Vācieša (1933-1983) literāro prēmiju dzejā, kas tiek pasniegta reizi gadā par iepriekšējā literārajā gadā izdotu dzejoļu krājumu, portālam LA.lv pastāstīja domes preses sekretāre Sandra Baltruka.

Pretendentus O. Vācieša literārajai prēmijai dzejā līdz 6. oktobra darbdienas beigām var izvirzīt grāmatu apgādi, laikrakstu, žurnālu redakcijas, kultūras institūcijas, kā arī valsts un sabiedriskās organizācijas.

Pieteikumus konkursam var iesniegt Carnikavas novada domē, bet ar konkursa nolikumu var iepazīties Carnikavas novada domē vai pašvaldības mājas lapā .carnikava.lv.

Kopumā O. Vācieša prēmija tiek pasniegta kopš 2003. gada, un tās laureātu vidū ir Inese Zandere, Inga Gaile, Andra Manfelde, Pēteris Brūvers, Imants Auziņš, Leons Briedis, Anna Auziņa u.c.

Pagājušajā gadā par prēmijas laureāti kļuva dzejniece Amanda Aizpuriete par dzejas krājumu “Turp”, ko klajā laidusi izdevniecība “Pētergailis”.

Arī šogad O. Vācieša prēmija tiks pasniegta novembrī, atzīmējot mūsu Tautas dzejnieka dzimšanas dienu.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+