×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
4. marts, 2015
Drukāt

Aicina pieteikt projektus “Zemgales Kultūras programmā 2015”

VKKF logo

Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) administrācija sākusi kultūras projektu jaunu pieteikumu pieņemšanu Latvijas Kultūrkapitāla fonda un “Latvijas Valsts mežu” atbalstītajā “Zemgales Kultūras programmā 2015”, aģentūra BNS uzzināja ZPR.

Kultūras programmas finansēšanai šogad kopumā piešķirti 70 tūkstoši eiro. Pērnajā gadā tam bija piešķirta mazāka summa – 58 500 eiro.

Programmas īstenošanā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, kas piesaka citos konkursos neiesniegtu projektu, lai sasniegtu nolikumā izvirzītos mērķus, taču fiziskas personas var saņemt atbalstu tikai zinātniski pētnieciska, izglītojoša vai radoša darba veikšanai atbilstīgi tajā izvirzītajiem mērķiem.

Programmas mērķis ir sekmēt Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību. Mērķa sasniegšanai konkursa kārtībā finansēs reģionālas un vietējas nozīmes projektus, kas paredz apzināt specifisko Zemgales materiālo un nemateriālo kultūrvēsturisko mantojumu, veicināt zemgaļu un sēļu kultūras daudzveidības saglabāšanu vienota reģiona tēla veidošanā un attīstībā, atbalstīt mākslas jaunrades un pētniecības procesus kultūras jomā visā reģionā, sekmēt līdzsvarotu attīstību kultūras nozarē.

Projektu pieteikumi ZPR administrācijas birojā Jelgavā, Katoļu ielā 2b personīgi jāiesniedz līdz 10. aprīlim plkst.16.30 vai jānosūta pa pastu ar noteikumu, ka pasta zīmogs ir datēts ne vēlāk kā piecas dienas pirms konkursa beigu termiņa – 5. aprīlī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+