×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Aicina pieteikties dalībai Ielu mūzikas dienā

Foto: LETAFoto: LETA

Ielu mūzikas diena 2013. gadā - Intars Busulis un Vairis Nartišs.

16. augustā jau ceturto gadu pēc kārtas Rīgas pilsētas svētku un Ostas svētku laikā mūsu galvaspilsēta uz vienu dienu pārvērtīsies par dzīvās mūzikas centru un mūzika ielās svinēs savus svētkus – izsludināta “Ielu mūzikas diena”.

Ielu mūzikas diena ir brīdis, kad ikviens, kurš sevī jūt mūzikas brīvdomīgo elpu, tiek aicināts doties ielās – spēlēt, dziedāt, dejot, pārsteigt līdzcilvēkus un dalīties savās sajūtās, piepildot Rīgu ar ritmiem, balsīm un skaņām. Aicinām mūziķus – profesionāļus, amatierus, pārstāvot jebkurus žanrus, pieteikties dalībai jau tūlīt mājas lapā www.ielumuzika.lv līdz 5. augustam, izvēloties sev piemērotu laiku un vietu kādā no oficiālajiem Ielu Mūzikas Dienas punktiem – Torņu, Audēju, Vaļņu, Kaļķu, Tirgoņu ielās, Bastejkalnā, Berga Bazārā, Kaņepes Kultūras centrā vai Spīķeru kvartālā.

Šogad Ielu Mūzikas Dienas kustībai, kas radusies pirms astoņiem gadiem Lietuvā, pievienojusies Nīderlande, Gruzija, Dānija, arī Ukraina, kur Kijevas un Ļvovas pilsētu ielās un parkos maijā mūziķi tādā veidā iestājās pret karu, norāda rīkotāju pārstāvis Kārlis Mednieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+