×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
29. jūnijs, 2016
Drukāt

Aicina pieteikties dalībniekus ikgadējam Mūsdienu amatniecības festivālam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina amatniekus un pārtikas produktu tirgotājus līdz 11.jūlijam pieteikties dalībai Mūsdienu amatniecības festivālā, kas šogad 6. un 7. augustā notiks jau sesto reizi, LA.lv pavēstīja muzeja pārstāve Līga Miklaševiča.

Brīvdabas muzeja Mūsdienu amatniecības festivāls ir salīdzinoši jauna tradīcija, kas aktualizē Latvijas amatnieku daudzveidīgās radošās izpausmes. Festivālā aicināti piedalīties Latvijas amatnieki, kas strādā ar visdažādākajām metodēm un materiāliem, savos darinājumos apvienojot amata prasmes, tehnoloģiju attīstības un mūsdienu dizaina elementus. Tāpat Brīvdabas muzejs festivālā vēlas apmeklētājiem piedāvāt arī pārtikas produktus un ēdienus, kas radušies mūsdienīgas un uz nākotni vērstas – dabai un cilvēkam draudzīgas saimniekošanas rezultātā Latvijas laukos, aicināti arī Latvijā ražotās ekoloģiskās kosmētikas un citu izstrādājumu gatavotāji, kuri atraduši aizraujošu veidu, kā izmantot dabas veltes vai produktīvi likt lietā radošo izdomu un prasmes.

“Vairāk nekā četrdesmit četrus gadus jūnija pirmajā nedēļas nogalē Brīvdabas muzejs rīko Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu. Mūsdienu amatniecības festivāla ideja radusies, apkopojot pieredzi par tautas lietišķās mākslas attīstību, interpretācijām un pārvērtībām, apzinoties latviešu tradicionālās amatniecības saknes,” pauda Miklaševiča.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+