×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. marts, 2012
Drukāt

Aicina pieteikties Francijas valdības stipendijām

eifelis

Francijas vēstniecība Latvijā aicina pieteikties Francijas valdības stipendijām 2012./2013. mācību gadam, liecina informācija Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā. Stipendijas var saņemt bakalaura un maģistrantūras studiju absolventi, pēdējo kursu studenti un valsts pārvaldes darbinieki.

Lai pretendētu uz stipendijām, nepieciešamas pietiekamas franču valodas zināšanas. Stipendijas varēs saņemt pretendenti, kas studē fiziku, matemātiku, tieslietas, politikas zinātnes, ekonomiku, vadību un inženierzinātnes, vēsturi, ģeogrāfiju, dzīvības zinātnes un materiālzinātnes, franču literatūru.

Stipendija tiek piešķirta 9-12 mēnešu studijām no šī gada septembra/oktobra līdz 2013.gada jūnijam/septembrim kādā no Francijas augstskolām. Francijas valdības stipendija sedz uzturēšanās izdevumus Francijā, pieteikšanās maksu augstskolā, apdrošināšanu. Ceļa izdevumus no Latvijas līdz Francijai sedz stipendiāts vai viņa darba vieta.

Piesakoties Francijas valdības stipendijai, jāiesniedz CV un motivācijas vēstule franču un latviešu valodā, valsts pārvaldes darbiniekiem – rekomendācijas vēstule no darba vietas.

Kandidatūras pieteikums jāiesniedz Francijas institūtā līdz šī gada 31.martam. Pieteikumi, kuri tiks saņemti pēc norādītā datuma, netiks ņemti vērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+