Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. marts, 2015
Drukāt

Aicina pieteikties konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015”

Foto-LETAFoto-LETA

Vecrīgas panorāma.

Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls “Būvinženieris” izsludina konkursu  “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015”, kas jau piekto gadu norisināsies informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros.

Kā informē ministrijā, konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, kā arī veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

Pieteikumus konkursam var iesniegt piecās kategorijās: energoefektīvākā renovētā daudzdzīvokļu ēka; energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka – jaunbūve; energoefektīvākā sabiedriskā ēka; energoefektīvākā vienģimenes ēka; energoefektīvākā industriālā ēka.

Pieteikumus konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015” aicina iesniegt līdz šā gada 15. maijam plkst. 17.00, nosūtot tos elektroniski uz e-pasta adresi dzivosiltak@em.gov.lv un papīra formātā pa pastu Latvijas Būvinženieru savienībai, Kr.Barona iela 99-1a, Rīga, LV – 1012 (pasta zīmogs: 2015. gada 15. maijs).

Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015” nolikums publicēts konkursa tīmekļa vietnē www.energoefektivakaeka.lv. Papildu informāciju par konkursu var saņemt Ekonomikas ministrijā. 

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+