Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
6. marts, 2015
Drukāt

Aicina pieteikties konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015”

Foto-LETAFoto-LETA

Vecrīgas panorāma.

Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls “Būvinženieris” izsludina konkursu  “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015”, kas jau piekto gadu norisināsies informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros.

Kā informē ministrijā, konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, kā arī veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

Pieteikumus konkursam var iesniegt piecās kategorijās: energoefektīvākā renovētā daudzdzīvokļu ēka; energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka – jaunbūve; energoefektīvākā sabiedriskā ēka; energoefektīvākā vienģimenes ēka; energoefektīvākā industriālā ēka.

Pieteikumus konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015” aicina iesniegt līdz šā gada 15. maijam plkst. 17.00, nosūtot tos elektroniski uz e-pasta adresi dzivosiltak@em.gov.lv un papīra formātā pa pastu Latvijas Būvinženieru savienībai, Kr.Barona iela 99-1a, Rīga, LV – 1012 (pasta zīmogs: 2015. gada 15. maijs).

Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015” nolikums publicēts konkursa tīmekļa vietnē www.energoefektivakaeka.lv. Papildu informāciju par konkursu var saņemt Ekonomikas ministrijā. 

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+