×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. maijs, 2012
Drukāt

Aicina pieteikties konkursam “Jaunais biškopis”

bitenieks

Lai popularizētu biškopību jauniešu vidū, kā arī izvēlētos pārstāvjus jūlijā Šveicē plānotajā starptautiskajā konkursā, Latvijas Biškopības biedrība organizē konkursu “Jaunais biškopis”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja biedrības pārstāvji. Par konkursa dalībnieku var būt jebkurš jaunietis vecumā no 11 līdz 15 gadiem, kurš jau darbojas biškopības nozarē vai tikai vēl interesējas par to.

Konkurss notiks trīs kārtās. Pirmajā kārtā pretendentam jāiesniedz eseja, otrajā notiks pārrunas un tests par biškopību, bet trešajā būs praktiskie darbi biškopībā.

Konkursa dalībniekus vērtēs biedrības izveidota komisija, savukārt laureāti tiks paziņoti gadskārtējā biškopju vasaras saietā jūnijā.

Interesenti konkursam var pieteikties līdz 10.maijam.

Pagājušajā gadā konkursa uzvarētāji Ģirts Dubins no Smiltenes novada, Katrīna Mauriņa no Rīgas un Toms Grudovskis no Auces novada starptautiskajā konkursā Austrijā 16 valstu konkurencē izcīnīja devīto vietu.

Latvijas Biškopības biedrība apvieno 2027 biedrus – lauksaimniekus, kas nodarbojas ar biškopības produkcijas ražošanu, kā arī pārstāv citas lauksaimniecības nozares. Atkarībā no laika apstākļiem gadā Latvijā tiek ievāktas aptuveni 700 līdz 2000 tonnas medus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+