×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
21. maijs, 2012
Drukāt

Aicina pieteikties konkursam «Sējējs–2012»

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs–2012”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, bet arī lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs vienpadsmit grupās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. 


 

Dalībnieki konkursā “Sējējs–2012” tiks vērtēti nominācijās – “Lopkopība”, kurā vērtēs piena un gaļas ražošanas saimniecības, kā arī jau tradicionālajās nominācijās “Augkopība”, “Lauksaimniecības kooperatīvs” un “Ģimene lauku sētā”. Otro gadu konkursā tiks vērtēti dalībnieki nomināciju grupā “Lauku attīstības projekts”, kurā tiks vērtēti sekmīgākie projekti lauksaimniecībā, inovācijās un pārtikas ražošanā. Šogad tiek ieviesta jauna nominācija “Gada LEADER grupa”, kurā tiks vērtētas vietējās rīcības grupas, kas aktīvi darbojas vismaz trīs gadus. Tāpat šogad dalībniekus vērtēs arī nominācijās “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, “Rītdienas sējējs – mazpulks” un “Jaunais zinātnieks lauksaimniecībai un lauku attīstībai”.

Pieteikumi dalībai konkursa grupās “Lopkopība”, “Augkopība” un “Ģimene lauku sētā” jāiesniedz Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) konsultāciju birojos. Konkursa grupā “Lauksaimniecības kooperatīvs” pieteikumi jāiesniedz Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijā (LLKA) Rīgā, Republikas laukumā 2. Savukārt pieteikumi dalībai konkursam nomināciju grupā “Lauku attīstības projekts”, “Gada LEADER grupa” un “Jaunais veiksmīgais zemnieks” jāiesniedz Lauku atbalsta dienestā (LAD). Pieteikumi dalībai šajās konkursa grupās jāiesniedz līdz 2012. gada 20. jūnijam.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+