Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
23. oktobris, 2015
Drukāt

Aicina pieteikties laikmetīgās dejas projektā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmdien, 26. oktobrī plkst. 19 Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā notiks pirmā bezmaksas nodarbība un dalībnieku uzņemšana laikmetīgās dejas projektā “Kustības nozīme”, LA.lv pastāstīja horeogrāfe Santa Grīnfelde.

Lai piedalītos projektā, iepriekšēja dejas pieredze nav nepieciešama, dalībniekam jābūt pilngadīgam. Aicināts ikviens, kurš vēlas dejot un meklēt atbildes uz jautājumu – ko man nozīmē tas, ka es dejoju. Projekts “Kustības nozīme“ noritēs 25 nodarbību ciklā 6 mēnešu garumā, katra nodarbība ilgs divas stundas un notiks reizi nedēļā, pirmdienās, Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, Kalnciema ielā 10/12. Nodarbības vadīs pieredzējusī horeogrāfe, deju un kustību terapeite, laikmetīgās dejas un skatuves kustības pasniedzēja Santa Grīnfelde un jaunais horeogrāfs Jānis Putniņš. Cikls noslēgsies ar grupas kopīgu priekšnesumu.

Dalības maksa – 10 eiro par nodarbību, atlaides agrākā projekta “Eju Dzīvot Deju“ projekta dalībniekiem, kā arī studentiem un maksājot par visu projekta ciklu kopā.

Pievienot komentāru

Latvijā iedegas Ziemsvētku egles, sākas rūķu darbnīcas un Adventa koncertiZiemassvētku gaidīšanas laikā arvien vairāk un vairāk sirsnīgu sarīkojumu gaida ģimenes.
Draugiem Facebook Twitter Google+