Mobilā versija
+0.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
23. oktobris, 2015
Drukāt

Aicina pieteikties laikmetīgās dejas projektā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmdien, 26. oktobrī plkst. 19 Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā notiks pirmā bezmaksas nodarbība un dalībnieku uzņemšana laikmetīgās dejas projektā “Kustības nozīme”, LA.lv pastāstīja horeogrāfe Santa Grīnfelde.

Lai piedalītos projektā, iepriekšēja dejas pieredze nav nepieciešama, dalībniekam jābūt pilngadīgam. Aicināts ikviens, kurš vēlas dejot un meklēt atbildes uz jautājumu – ko man nozīmē tas, ka es dejoju. Projekts “Kustības nozīme“ noritēs 25 nodarbību ciklā 6 mēnešu garumā, katra nodarbība ilgs divas stundas un notiks reizi nedēļā, pirmdienās, Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, Kalnciema ielā 10/12. Nodarbības vadīs pieredzējusī horeogrāfe, deju un kustību terapeite, laikmetīgās dejas un skatuves kustības pasniedzēja Santa Grīnfelde un jaunais horeogrāfs Jānis Putniņš. Cikls noslēgsies ar grupas kopīgu priekšnesumu.

Dalības maksa – 10 eiro par nodarbību, atlaides agrākā projekta “Eju Dzīvot Deju“ projekta dalībniekiem, kā arī studentiem un maksājot par visu projekta ciklu kopā.

Pievienot komentāru

Korim "Maska" lauri TallināŠajā nedēļas nogalē Babītes novada jauktais koris "Maska" diriģenta Jāņa Ozola vadībā izcīnījis Grand Prix balvu 15. Starptautiskajā koru festivālā un konkursā "Tallinn 2017", kas norisinās prestižajā Estonia koncertzālē Tallinā.
Draugiem Facebook Twitter Google+