×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. janvāris, 2014
Drukāt

Aicina pilsoņus pieteikties profesionālajā militārajā dienestā NBS (9)

karavirs_LETA

Rekrutēšanas centrs aicina Latvijas Republikas pilsoņus pieteikties profesionālajā militārajā dienestā (PD) Latvijas Republikas Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) un Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā (NAA), portālu “LA.lv” informēja Aizsardzības ministrijā (AM).

Ministrijā skaidro, ka NBS, karavīram stājoties dienestā, nodrošina atalgojumu, sākot ar pirmo dienu, bezmaksas medicīnisko aprūpi, pilnus apģērba komplektus un ekipējumu, visu nepieciešamo izglītību karjeras uzsākšanai un turpināšanai, pilnu militāro sociālo garantiju komplektu (pabalsti, izdienas pensija, kompensācijas u.c.), ārvalstu komandējumus, pašattīstības un izaugsmes iespējas, karjeru visa darba mūža garumā un sabiedrībā cienītu profesiju.

2014. gadā NBS iesaucamo karavīru skaits kopumā ir 315, to skaitā Sauszemes spēkos – 120, Štāba bataljonā – 30, Jūras spēku flotilē – 10, Speciālo uzdevumu vienībā – 40, studijām NAA – 80, kā arī instruktori un karavīri speciālisti – 35.

Tuvākie iesaukumi plānoti 27. janvārī uz Štāba bataljonu, savukārt 13. februārī – uz Sauszemes spēkiem.

Interesentam jābūt Latvijas Republikas pilsonim vecumā no 18 līdz 39 gadiem, ar vidējo vai pamata izglītību, krimināli nesodītam, ar labu veselības stāvokli, fizisko sagatavotību un psiholoģisko noturību.

Plānojot kandidēt uz kādu no iesaukumiem, interesentam jāņem vērā, ka būs nepieciešamas vismaz divas nedēļas, lai pārliecinātos par atbilstību PD prasībām.

Aizpildīt pieteikuma anketu iespējams interneta vietnēs “www.rjc.gov.lv” un “www.mil.lv”, kā arī Rekrutēšanas centrā, kas atrodas AM ēkā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 10/12.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Vai var pieteikties bijusais armijnieks par jaunu armija?

 2. velos pieteikties NBS man 18gadi loti velos

 3. Velos pievienoties 26gadi lieliska veseliba un fiziskais

 4. Vai irisspeja ar 36 vadism ieztaties

 5. Velos pievienoties jums man 26gadi va ir tada iespeja?????

 6. Gribu pieteikties.

 7. ka var pieteikties pie jums??

 8. Jā, redzu cik tev, nabadziņam, slikti neatkarīgā un demokrātiskā valstī! Vari lamāties un ņirgāties par valsti, tās armiju un cilvēkiem, kuri tur dienē un vaimanāt par lietām, kuras tu vairs ietekmēt nevari.
  Un par nožēlu, neviens tevi nesodīs, jo demokrātija pieļauj arī šādas lietas. Bet es gan nostādītu tevi
  ierindā un marš pāri robežai Austrumu virzienā. Tur tu varētu iestāties tik kārotajā “pasaules glābēju” rotā.

 9. Reāli būtu, ja tā būtu ļoti labi apmācīta un sagatavota glābēju rota. Kā krieviem . Tad Streiča dēls būtu dzīvs. Ugunsgrēkā ģimene būtu izglābta un nebūtu nolēkusi no septītā stāva ! Un cik vispār cilvēku izglābtu ! Latvijai armija-smiekli nāk! TRIs krievu helihopteri, viens lielgabals un sarūsējušas vintenes ! Un divdesmit ģenerāļu ! Krievu laika seržantu ! Mērkaķu ! Es visu to “armiju” nostādītu rindā un sūtītu marša solī krieviem Pitalovu atkarot !

Draugiem Facebook Twitter Google+