Uncategorized

Aicina pieteikties nozares balvai “Lielais loms” 16

Gata Dieziņa foto

Lai veicinātu zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā, Zemkopības ministrija (ZM) arī šogad turpina pirms diviem gaidem iedibināto tradīciju, aicinot pieteikt nominantus gada balvai “Lielais loms”, portālu la.lv informēja ministrijā.

Izvirzīt pretendentus konkursam aicināti ne tikai zivsaimniecības nozares uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas, bet arī pašvaldības. Pretendenti gada balvai “Lielais loms 2016” tiks vērtēti nominācijās “Gada zvejas vai akvakultūras uzņēmums”, “Gada uzņēmums zivju apstrādē” un “Jauns un daudzsološs nozarē”. Otro gadu tiks pasniegta balva arī nominācijā “Ieguldījums zivsaimniecības popularizēšanā”.

Pieteikumi dalībai šajās nominācijās jāiesniedz SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 1. jūnijam.

Katrā nominācijā noteiks vienu laureātu, kurš saņems balvu “Lielais loms 2017”, ministrijas diplomu un naudas balvu, Tāpat būs arī veicināšanas balvas. Plānots, ka laureātu godināšanas pasākums notiks 2017. gada nogalē, Jūrmalā.

Iepazīties ar gada balvas “Lielais loms 2017” nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapu un iesniedzamo informāciju var ZM tīmekļvietnē sadaļā “Lielais loms”.

Balva “Lielais loms” iedibināta 2015.gadā un ir augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā.

ZM ik gadu rīko arī lauksaimniecības nozares konkursu “Sējējs” un mežsaimniecības konkursu “Zelta čiekurs”.

LA.lv