×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
1. oktobris, 2014
Drukāt

Aicina sekot RTU studentiem

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Tehniskās universitātes studenti konstruē makaronu tiltus.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina vidusskolēnus līdz 13. oktobrim pieteikties dalībai projektā “Seko studentam”, lai rudens brīvlaikā dienu pavadītu kopā ar RTU studentiem.

Projekta laikā – no 27. līdz 31. oktobrim – vidusskolēni varēs izvēlēties interesējošo RTU fakultāti un studiju programmu un sekot kāda studenta gaitām lekcijās, laboratorijas darbos, semināros, praktiskajās nodarbībās un bibliotēkā. Piedaloties projektā, skolēni varēs iepazīsties arī ar plašajām ārpusstudiju aktivitātēm: sporta komandām, tautas mākslas kolektīviem un RTU Studentu parlamenta (SP) darbību.

“Mans ceļš uz RTU sākās ar piedalīšanos vasaras nometnē skolēniem “Pasaule pieprasa tehniskos prātus”. Piedaloties projektā “Seko studentam” un apmeklējot vairākas RTU fakultātes, sapratu, ka vēlos studēt Būvniecības inženierzinātņu fakultātē (BIF),” stāsta RTU pirmā kursa students Rolands Fedotovs. “Esmu jau sācis darboties RTU BIF studentu pašpārvaldē. Tas dod pārliecību, ka esmu pareizajā vietā.” Vairāk informācijas vietnē http://sekostudentam.rtu.lv/.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+