×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2012
Drukāt

Aicina seniorus atkal sēsties skolas solā

“Lattelecom”, šogad organizējot senioru apmācības projektā “Pieslēdzies, Latvija!”, plānojis ne tikai četrkāršot apmācāmo senioru skaitu, bet arī paplašināt apmācāmo loku, bezmaksas datorapmācības piedāvājot cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem. Kā palīgi pieteikušās jau gandrīz 100 skolas un to informātikas skolotāji no visas Latvijas. 


 

Īpaši projekta vajadzībām izveidots bezmaksas tālrunis 80000822, pa kuru zvanot var pieteikties apmācībām, informē “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

“Pērn vairāk nekā 1500 seniori visā Latvijā izmantoja “Lattelecom” sniegto iespēju bez maksas apgūt pirmās iemaņas darbam ar datoru un internetu. Tāpēc šogad, lai vēl lielākam skaitam cilvēku sniegtu šo iespēju bez maksas sākt mūsdienu tehnoloģiju apgūšanu, aicinājām atsaukties tās Latvijas skolas un to informātikas skolotājus, kuri projekta “Pieslēdzies, Latvija!” ietvaros ir gatavi atvērt savas skolas durvis, aicinot seniorus atkal sēsties skolas solā,” pastāstīja “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Visiem skolotājiem tiks organizētas vienas dienas apmācības darbam ar internetā bāzēto “Pieslēdzies, Latvija!” apmācību programmu un mācīšanas metodiku.

Apmācības tāpat kā pērn tiks organizētas nelielās grupās – pa 14 dalībniekiem katrā grupā. To ilgums būs trīs dienas, apmācībām veltot četras astronomiskās stundas ik dienu.

Skolotājam jāveic piecu senioru grupu datorapmācības, sniedzot gan teorētiskās, gan arī praktiskās iemaņas darbam ar datoru atbilstoši “Lattelecom” izstrādātajai apmācību programmai. Pateicībā par skolotāju ieguldīto darbu “Lattelecom” dāvinās jaudīgu portatīvo datoru.

 

Uzziņa

Kā pieteikties projektam “Pieslēdzies, Latvija!”

Senioriem, lai pieteiktos apmācībām, jāzvana pa bezmaksas tālruni 80000822 vai arī jāinteresējas savas pilsētas pensionāru biedrībās, kas palīdzēs ar grupu komplektēšanu.

Apmācības, tāpat kā pērn, tiks organizētas līdz pat rudenim.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+