×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
5. februāris, 2013
Drukāt

Aicina “skenēt” Vītolu 


vitols_7

Žurnāls “Mūzikas Saule” pēc sešu gadu pārtraukuma izsludinājis labi rakstošu talantu meklēšanu – III Jauno mūzikas aprakstnieku konkursu. 


 

Šoreiz uzmanība būs vērsta uz konkursanta talantu daudzpusīgi vērtēt 2013. gada mūzikas dzīves norises un pamanīt būtiskos, pārsteidzošos un diskutablos aspektus klasiķim Jāzepam Vītolam veltītajos atceres pasākumos. Konkursa moto 2013. gadā – “Skenējam latviešu mūzikas patriarhu Jāzepu Vītolu”.

Jāiesniedz trīs recenzijas par 2013. gada mūzikas dzīves notikumiem, kas tiek rīkoti līdz 26. oktobrim. Divas recenzijas – par koncertiem (sarīkojumiem), kas saistīti ar Jāzepa Vītola daiļrades interpretāciju, un viena – par koncertu, kurā izskanējis vismaz viens latviešu mūsdienu jaundarba pirmatskaņojums (nesaistīts ar Jāzepa Vītola 150. gadskārtas atceres ciklu).

Konkursa dalībnieku vecums ir divās grupās: koledžu un mūzikas vidusskolas audzēkņi, augstskolu studenti un absolventi (līdz 30 gadu vecumam).

Aprakstnieku konkurss notiek ar dalībnieku pseidonīmiem (ar to jāiesniedz visas trīs recenzijas). Darbi jāsūta pa e-pastu zane.predele@gmail.com (ar norādi “Aprakstnieku konkursam”).

Vienas recenzijas apjoms 3000 – 4000 zīmju (ar atstarpēm). Tās elektroniski jāiesūta ne vēlāk kā divas nedēļas pēc aplūkojamā koncerta norises datuma. Recenziju iesniegšanas pēdējais datums – 9. novembris. Pirmā recenzija jāiesniedz līdz 28. februārim, tādējādi apstiprinot piedalīšanos konkursā.

Līdz 31. augustam konkursa dalībniekiem jāiesniedz vismaz divas recenzijas par 2013. gada koncertiem (sarīkojumiem).

Konkurss beigsies novembra vidū, kad žūrija paziņos uzvarētājus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+