×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
16. oktobris, 2013
Drukāt

Aicina skolēnus piedalīties stāstu konkursā “Kas ir dzimtenes mīlestība?”

Foto: LETAFoto: LETA

Meitene ar Latvijas karodzīņu ziedu nolikšanas ceremonijas laikā pie Brīvības pieminekļa par godu Latvijas proklamēšanas 93.gadadienai.

Sagaidot 11. un 18.novembri, Aizsardzības ministrija (AM), Latvijas Kara muzejs un Nacionālie bruņotie spēki aicina 1. – 12.klases skolēnus piedalīties stāstu konkursā “Kas ir dzimtenes mīlestība?”, portālu “LA.lv” informēja AM.

Konkursa mērķis ir izzināt, ko nozīmē dzimtenes mīlestība un gatavība pašaizliedzīgi darboties tās labā, kādas ir mūsu valsts kopīgās vērtības, kuras esam gatavi aizstāvēt.

Interesantāko, radošāko darbu autorus sagaida pārsteigums no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

AM stāstus aicina iesūtīt līdz 1.novembrim uz e-pasta adresi “konkurss@mod.gov.lv” vai pa pastu uz Kr.Valdemāra ielu 10/12, Rīgā, LV-1473, norādot adresātu – Militāri publisko attiecību departaments. Vienlaikus jānorāda arī skola, klase, vārds un uzvārds, kā arī e-pasta adrese. Stāsta apjoms – 150-200 vārdu.

Uzvarētājus paziņos 8.novembrī, un laikā no 11. līdz 18.novembrim labākie darbi tiks publicēti portālā “draugiem.lv”, kā arī aizsardzības nozares militāro ziņu portālā “www.sargs.lv”.

Papildu informācija par stāstu konkursu “Kas ir dzimtenes mīlestība?” var iegūt AM Militāri publisko attiecību departamentā, zvanot pa tālruni 67335093 vai sūtot elektronisku vēstuli uz e-pastu “konkurss@mod.gov.lv“.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+