Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Vanda, Veneranda, Venija
Sestdiena, 23. septembris, 2017
17. augusts, 2017
Drukāt

Aicina sniegt lielāku finansiālo palīdzību Āfrikai (1)

Foto - AP/LETAFoto - AP/LETA

Vācijai un Eiropai ir ir jāiegulda vairāk naudas Āfrikas stabilizēšanā, paziņojis Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šoible.

“Mēs nevaram ļaut cilvēkiem noslīkt,” sacīja ministrs, atsaucoties uz to, ka nedrošība un vāja ekonomika mudina cilvēkus bēgt no Āfrikas uz Eiropu, šķērsojot Vidusjūru. Viņš arī atzīmēja, ka cilvēku kontrabandistiem nevajadzētu būt tiem, kas izlemj, kuri migranti var nokļūt Eiropā, un tāpēc Eiropai vajag pārņemt kontroli pār situāciju. Tas nozīmē, ka Eiropai ir jānostiprina savas ārējās robežas, vienlaikus noslēdzot vienošanās par migrācijas ierobežošanu ar tādām valstīm kā Lībija, sacīja Šoible. Eiropas Savienība 2016. gadā noslēdza līdzīgu vienošanos ar Turciju, lai ierobežotu migrantu skaitu, kas izmanto Turciju par tranzītvalsti nokļūšanai Eiropā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nevis visai Eiropai, Atbildēt

    bet tikai tiem, kuri izlaupīja un izlaupa ir jāver maks vaļā!

Bijušais Spānijas karalis 79 gadu vecumā kļuvis par burāšanas čempionuBijušais Spānijas karalis Huans Karloss 79 gadu vecumā ir kļuvis par pasaules burāšanas čempionu kopā ar savu komandu sacensībās, kas notika Kanādas pilsētā Vankūverā.
Draugiem Facebook Twitter Google+