Mobilā versija
+3.8°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
17. augusts, 2017
Drukāt

Aicina sniegt lielāku finansiālo palīdzību Āfrikai (1)

Foto - AP/LETAFoto - AP/LETA

Vācijai un Eiropai ir ir jāiegulda vairāk naudas Āfrikas stabilizēšanā, paziņojis Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šoible.

“Mēs nevaram ļaut cilvēkiem noslīkt,” sacīja ministrs, atsaucoties uz to, ka nedrošība un vāja ekonomika mudina cilvēkus bēgt no Āfrikas uz Eiropu, šķērsojot Vidusjūru. Viņš arī atzīmēja, ka cilvēku kontrabandistiem nevajadzētu būt tiem, kas izlemj, kuri migranti var nokļūt Eiropā, un tāpēc Eiropai vajag pārņemt kontroli pār situāciju. Tas nozīmē, ka Eiropai ir jānostiprina savas ārējās robežas, vienlaikus noslēdzot vienošanās par migrācijas ierobežošanu ar tādām valstīm kā Lībija, sacīja Šoible. Eiropas Savienība 2016. gadā noslēdza līdzīgu vienošanos ar Turciju, lai ierobežotu migrantu skaitu, kas izmanto Turciju par tranzītvalsti nokļūšanai Eiropā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nevis visai Eiropai, Atbildēt

    bet tikai tiem, kuri izlaupīja un izlaupa ir jāver maks vaļā!

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+