×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Aicina talkā pie Rubenes dievnama


Foto - Vivanta VolkovaFoto - Vivanta Volkova

Ikviens, kas dodas no Rīgas uz Valmieru, būs ievērojis lauka malā Rubenes dievnamu, kas pašreizējā tēlā izbūvēts 1739. gadā un ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Bet daudziem gan tuvākās apkārtnes, gan arī plašās pasaules cilvēkiem dievnams ir vieta, kas saistās ar dārgām atmiņām – te paaudzēm kristīti bērni, laulāti pieaugušie.

Šajā pavasarī draudzē lēmām, ka vēlamies uzaicināt ar mums sazināties visus, kas jūt savu piederību šai vietai. Kā pirmo iespēju satikties izvēlējāmies Lielo talku, kas notiks šā gada 26. aprīlī pulksten 9. Ceram kopīgi ar katru gan pastrādāt tuvākās apkārtnes sakārtošanā vasaras cēlienam, gan atjaunot saikni lūgšanās, būt sarunās un kopīgā maltītē. Pārdomāsim arī redzējumu par dievnama un apkārtējā parka veiksmīgu izkopšanu nākotnē.

Ja netiekat uz talku, aicinām sazināties ar mums elektroniski artis.eglitis@lelb.lv ­vai pa tālruni 29230117, 26108205, kā arī sniegt šo ziņu tālāk ikvienam, kas jums zināms saistībā ar Rubenes draudzi. Mēs ceram uz šādu satikšanās pasākumu turpinājumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+