×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
21. marts, 2013
Drukāt

Aicina uz bezmaksas lekciju par drošu braukšanu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Inchcape Motors Latvia” rīkotās Auto entuziastu ģimenes dienas ietvaros “Drošas braukšanas poligona 333” pārstāvji sestdien plkst. 11 stāstīs par drošu un pārliecinātu braukšanu, ko apgūstot, ikviens autovadītājs veicinās satiksmes drošību uz ceļiem.

Izstrādāto kursu ietvaros “DBP 333” tiek apgūtas un trenētas tādas satiksmes drošībai vitāli svarīgas lietas, kā pareiza sēdēšana pie stūres rata, automašīnas kontrole uz dažādiem segumiem, reakcija un koordinācija dažādu manevru veikšanai, pareiza trajektoriju izvēle līkumu izbraukšanai, pareiza bremzēšanas tehnika uz dažādiem segumiem, automašīnas kontrole sānslīžu situācijās, pareiza izvairīšanas no šķēršļiem, adekvāta rīcība ekstremālu situāciju gadījumā, kā arī akvaplanēšana jeb auto slīdēšana pa peļķēm.

Lekcijas laikā ikvienam interesentam būs iespēja uzdot jautājumus “DBP 333” instruktoriem, kā arī tiks prezentēta īsfilma par drošas braukšanas prasmju nozīmi jebkura autovadītāja ikdienā.

Prezentācijas laikā, atbildot uz drošas satiksmes vadīšanas jautājumiem un aizpildot anketu, jebkurš apmeklētājs varēs piedalīties izlozē un laimēt “DBP 333” individuālo apmācību dāvanu karti 99 latu vērtībā. Prezentācija notiek autosalona rīkotās Auto entuziastu ģimenes dienas ietvaros, kā laikā notiks šī gada viens no nozīmīgākajiem “Ford” notikumiem – jaunā “Ford Fiesta” prezentācija Latvijā.

Pasākuma rīkotāji aicina uz “Inchcape Motors Latvia” auto salonu ierasties ar visu ģimeni, kur īpašas aktivitātes būs paredzētas ne tikai pieaugušiem auto cienītājiem, bet arī mazākajiem.

Sadarbībā ar Tehniskās jaunrades namu “Annas 2” ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar radiovadāmu auto modelīšu darbības un uzbūves principiem, kā arī iemēģināt roku sacīkšu trasē, sacenšoties ar profesionāliem modelistiem.

Īpašs pārsteigums būs paredzēts dāmām, jo sadarbībā ar zīmolu “Condoo” pirmo reizi Latvijā tiek rīkota skaisto kurpīšu aizsargu jeb papēdīšu izstāde. Aksesuāru dizainu un stilu veidojušas salona klientes un tādas sabiedrībā zināmas dāmas kā Anna Rozīte, Nellija Šlēgelmilha, Karlīne Štāla, Sandija Miezīte un Sanita Pelēķe.

Visiem auto cienītājiem būs iespēja piedalīties izmēģinājuma braucienos ar jaunu “Ford Fiesta” un citiem “Ford” modeļiem, saņemt īpašus piedāvājumus auto iegādei, kā arī uzzināt par auto gāzes priekšrocībām.

“Drošas Braukšanas Poligons 333” ir pirmais specializētais poligons Ziemeļeiropā, kas profesionāli praksē māca un trennē autovadītājiem drošas braukšanas pamatprincipus un ir izveidots vispārēju braukšanas prasmju uzlabošanai, treniņam, kā arī braukšanas priekam. “DBP 333” kursanti mācās neiekļūt satiksmes negadījumos, pasargāt sevi un citus no negadījumiem un justies drošāk uz ceļa, kā arī apgūt braukšanas kultūru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+