Mobilā versija
Brīdinājums +10.8°C
Guntra, Marianna, Ginters
Otrdiena, 19. septembris, 2017
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Aicina uz diskusiju par laikmetīgās mākslas muzeja izveidi RTU telpās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 28. aprīlī, plkst. 11 Rīgas domes Portretu zālē notiks publiska diskusija par Rīgas Tehniskās universitātes centrālās ēkas Kaļķu ielā 1 iespējamu rekonstrukciju par Latvijas pēckara un mūsdienu mākslas muzeju, portālam LA.lv pastāstīja fonda “Mākslai vajag telpu” valdes priekšsēdētāja Katrīna Leiškalne.

Diskusijā piedalīsies Rīgas domes vadība, arhitekti, mākslinieki, mākslas zinātnieki un citi radošās inteliģences pārstāvji.

Pēc Rīgas Tehniskās universitātes rektorāta pārcelšanas uz jaunām telpām ir kļuvis aktuāls jautājums par ēkas Kaļķu ielā 1 turpmāko izmantošanu. Fonds “Mākslai vajag telpu” sadarbībā ar Rīgas domi nācis klajā ar iniciatīvu izvērtēt iespēju universitātes ēkā izveidot Latvijas pēckara un mūsdienu mākslas muzeju, norāda Leiškalne, uzsverot, ka ēkas novietojums un tehniskie parametri atbilst mākslas muzeja prasībām.

“Muzejs šajā vietā kā aktuāla, ērti pieejama kultūras institūcija kopā ar Daugavas pretējā krastā esošo Latvijas Nacionālas bibliotēkas ēku veidotu sabiedriski nozīmīgu ēku pilsētbūvniecisku ansambli,” bilst fonda pārstāve.

Pievienot komentāru

Katru dienu pazūd kāds bērns. Saruna ar JRT aktieri Andri Keišu (3) Andrejs Zvjagincevs ieradīsies Rīgā ar Kannu festivāla žūrijas balvu ieguvušo filmu "Nemīlestība", kurā vienā no galvenajām lomām ir JRT aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+