×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. decembris, 2014
Drukāt

Aicina uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu 11.novembra krastmalā

Foto - LETAFoto - LETA

Folkloras kopa "Laiksne" un "Kokle" dalībnieki piedalās svinīgajā pasākumā, kurā 11. novembra krastmalā iededz Ziemassvētku egli un svētku apgaismojumu.

Rīdzinieki un pilsētas viesi laipni aicināti uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu 11. novembra krastmalā, kas risināsies no 31. decembra plkst. 21.00 līdz 1. janvāra plkst. 3.00.

Pasākuma apmeklētāji varēs baudīt īpaši sagatavotu kultūras programmu ar mūziķu, populāru grupu un dīdžeju priekšnesumiem, vērot svētku uguņošanu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus, informē pašvaldībā.

No plkst. 21.00 svinību apmeklētāji varēs ļauties rokenrola ritmiem Pita Andersona grupas pavadībā, klausīties grupu “Ryga” un vērot Andžeja Grauda bungu skolas grupas “Plaukstas” priekšnesumu. Īsi pirms pusnakts krastmalā uzstāsies postfolkloras grupa “Iļģi”. Tieši gadu mijā 11. novembra krastmalā būs svētku uguņošana, ko tiešraidē varēs vērot arī LTV1 un LTV7 kanālos. Pēc svētku uguņošanas svinības turpināsies grupu “Labvēlīgais tips” un “Keksi” muzikālā priekšnesuma pavadībā. Vēlāk klātesošie varēs dejot un līksmoties kopā ar dīdžejiem Arti Volfu un Egonu Reiteru.

Omulīgākai svētku gaisotnei pasākuma apmeklētājiem būs iespēja sasildīties pie ugunskuriem un iegādāties tirgotāju piedāvātos gadu mijas tradīcijām raksturīgus ēdienus un dzērienus.

Lai nodrošinātu jauku gaisotni svētku norises vietā, ikviens aicināts ievērot sabiedrisko kārtību un drošību. Pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tāpat apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām mantām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā tikai kopā ar vecākiem. Vienlaikus vecāki aicināti pieskatīt savus nepilngadīgos bērnus. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policija.

Svētku izjūtu Vecgada vakarā un arī pēc pusnakts būs iespēja baudīt ne tikai 11. novembra krastmalā, bet arī Vecrīgā, kur darbosies Ziemassvētku tirdziņi. Doma laukumā Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma programmā valdīs jautrība, joki, būs iespēja minēt tautas ticējumus, liet laimes, klausīties muzikālus priekšnesumus, bet pēc pusnakts dejot dīdžeja Toma Grēviņa pavadībā. Līvu laukuma tirdziņā būs Jaunā gada sagaidīšanas “Rockabilly balle” kopā ar Pitu Andersonu un grupu “The Swamp Shakers”, notiks arī dažādi konkursi un atrakcijas, kā arī uguns šovs. Savukārt Esplanādē muzicēs dīdžejs Guntars Simanovičs.

Gan pirms gadu mijas, gan Jaunajā gadā rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt arī festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” 74 vides objektus, kā arī atpūsties sportiskā gaisotnē, apmeklējot Spīķeru slidotavu, kas darbosies līdz pat plkst. 2.00 naktī.

31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+