Kultūra
Teātris un kino

Aicina uz Mākslas dienām 30. gadu noskaņās0

Publicitātes foto

Sagaidot latviešu filmas “Homo Novus” pirmizrādi, no 24.-26.septembrim Galerija Centrs aicina uz Mākslas dienām un bezmaksas meistarklasēm, informē uzņēmums.

Mākslas dienu ietvaros uz Rīdzenes ielas, Rīgā, trīs dienu garumā notiks dažādas mākslinieciskas aktivitātes un radošās darbnīcas. 24. septembrī darbosies grafikas darbnīca, 25. septembrī – kroņu darbnīca, 26. septembrī – modes ilustrāciju darbnīca, kā arī retro foto salons. Tāpat visu trīs dienu garumā ikvienam būs iespēja satikt karikatūristu, bez maksas iegūt draudzīgu šaržu un baudīt pianista Toma Juhņeviča klavierspēli.

26. septembris būs Mākslas dienu kulminācija – ar īpašo glezniecības un mūzikas performanci Lauras Blumbergas un Toma Juhņeviča izpildījumā, kā arī filmas galveno varoņu – aktieru Andra Keiša, Kristīnes Krūzes, Kaspara Zvīguļa, Aurēlijas Anužītes-Lauciņas, Kaspara Znotiņa un Igora Šelegovska, tikšanos ar skatītājiem, autogrāfu sesiju, šampanieti, sarkano paklāju un došanos uz Splendid Palace ar retro auto.

Tāpat Galerijā Centrs līdz 10. oktobrim apskatāma filmas “Homo Novus” tērpu izstāde, kas ierīkota vēsturiskajos skatlogos, īpašās filmas noskaņās. Izstādē iespējams aplūkot nelielu daļu no tērpu mākslinieces Lienes Rolšteinas šai filmai radītajiem tērpiem.

Saistītie raksti
LA.lv