×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. decembris, 2013
Drukāt

Aicina uz Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības semināru – konferenci “Līdzdalībā dubultspēks”

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

 

17.decembrī no pulksten 10.00 līdz 11.45 ES Mājā (2.stāva konferenču telpā), Aspazijas bulvārī 28, notiks Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks” rīkotais seminārs – konference “Līdzdalībā dubultspēks” par pacientu organizāciju iesaisti sabiedriskās aktivitātēs un politikas veidošanā.

Semināra mērķis – aktualizēt pacientu organizāciju lomu, pacientu un viņu aktīvas iesaistes nozīmi veselības aprūpes procesa un politikas veidošanā, lai tas būtu uz cilvēku, cilvēka dzīves kvalitāti orientēts.

2013. gadā biedrība uzsākusi Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas “NVO fonds” apakšprogrammas “NVO darbības atbalsta programma”’ projekta Atbalsts pacientu biedrības “Dzīvības koks” darbībai onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku pilsoniskās apziņas veicināšanā – “Līdzdalībā dubultspēks”. Šī projekta mērķis ir veicināt ne tikai hronisko slimību pacientu savstarpējo atbalsta veidošanu, bet arī, nodrošinot informatīvās aktivitātes, mazināt stereotipus un aizspriedumus, kas valda par onkoloģiskajām slimībām sabiedrībā.

Semināra laikā tiks izstāstīts par projektu, tā pēctecību un soļiem, kas veicami tā realizēšanā. Tāpat svarīgi apspriest jautājumus, kas svarīgi, lai veidotos un attīstītos pastāvīgas organizācijas, kas pietiekami aktīvi gan nodrošinātu savstarpējo atbalstu, gan būtu profesionālas pacientu interešu aizstāvībā.

Semināra temati:

– “Līdzdalībā dubultspēks” – projekta mērķi, galvenās aktivitātes, “Dzīvības koks” pieredze – plānošana, attīstība, mērķa izvirzīšana.

– Pacientu organizāciju loma sabiedrības demokratizācijas un pilsoniskās sabiedrības attīstībā, kā pacientu organizācijām vienlaikus pārstāvēt savas, šauri orientētas intereses, vienlaikus piedaloties sabiedrības procesos kopumā?

– Situācija veselības aprūpē un onkoloģiskā aprūpē, kā to var ietekmēt, sadarbojoties ārstam, pacientam un veselības aprūpes administratoram?

– NVO veidošanas un attīstības motivācija – savstarpējais atbalsts un socializācija.

Seminārā aicināti piedalīties visi interesenti!

Lūdzam sazināties ar mums, zvanot pa tālruni 67625339 vai rakstot uz e-pastu dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+