Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

Aicina uz Rīgas iedzīvotāju forumu

Foto - LETAFoto - LETA

Eiženija Aldermane

Rīt Rīgā “Radisson Blu Hotel Latvija” konferenču telpās plkst. 10 sāksies ikgadējais Rīgas iedzīvotāju forums “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”.

Foruma dalībniekus uzrunās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane. Šogad foruma moto ir “Audz Rīgai”, un tā laikā dalībnieki stiprinās prasmes un meklēs sadarbības formas dažādu galvaspilsētai nozīmīgu jautājumu risināšanā. Šā gada oktobrī un novembrī, balstoties uz iepriekšējos forumos izteiktiem iedzīvotāju ierosinājumiem, notika vairāki apkaimju forumi, kuros tika diskutēti un risināti apkaimes iedzīvotājiem aktuālie jautājumi, savukārt Rīgas iedzīvotāju foruma “Faktu laboratorijā” notiks diskusija par apkaimju forumos gūtajām atziņām.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+