Mobilā versija
+18.4°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
17. februāris, 2014
Drukāt

Aicina uz tikšanos ar Edīti Pauls-Vīgneri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmdien, 24. februārī, Dailes teātris Mazajā zālē aicina uz tikšanos ar mākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri, portālu LA.lv informēja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

Līdz teātra sezonas beigām stundu pirms katras Dailes teātra izrādes, kā arī izrāžu laikā Dailes teātra Mākslas telpā “Brīvības 75” bez maksas apskatāma izstāde “Teatrālās tekstīlijas. Edītes Pauls-Vīgneres personiskais teātris”. Šajā izstādē tekstilmāksliniece Edīte Pauls-Vīgnere ir gan autore, gan režisore, gan aktrise. Šajā unikālajā teātrī ir iestudēta vesela izrāžu sērija par sievieti – skaistu, laimīgu un ne tik laimīgu, radošu būtni, vienkārši dzīvi baudošu… Izstāde ir arī reveranss dažiem elkiem vīriešiem – spožām, talantīgām personībām.

Izstāde ir tikšanās ar talantu un ceļš uz mākslinieka sapratni. Bet ceļš top īsāks, ja varam satikt meistaru klātienē, jautāt un saņemt atbildi. 24. februārī teātris piedāvā iespēju klātienē sarunāties ar mākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri, noskatīties kino un TV materiālus, agrāko gadu intervijas, iepazīt personālizstāžu apskatus un vērtējumus, kā arī aplūkot izstādi “Teatrālās tekstīlijas. Edītes Pauls-Vīgneres personiskais teātris” autores pavadībā. Tikšanos vadīs izstādes kuratore Sarmīte Sīle.

Bezmaksas ielūgumus uz tikšanos ar Edīti Pauls-Vīgneri lūdzam rezervēt elektroniski, nosūtot savu vārdu, uzvārdu un nepieciešamo vietu skaitu uz e-pastu pasakumi@dailesteatris.lv.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+