×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
15. augusts, 2014
Drukāt

Aicina uz tikšanos ar “Iespējamās Eiropas” autoru Bernāru Sordē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 17. augustā plkst. 13 kafejnīcā “Darbnīca” Liepājā notiks cikla “Domājamā daļa” sarīkojums, kurā bus iespēja tikties ar grāmatas “Iespējamā Eiropa” autoru, franču domātāju Bernāru Sordē un grāmatas tulkotāju Kristīni Našenieci, vēsta rīkotāji.

Bernārs Sordē ir pasniedzējs, mākslinieks, inženieris, kibernētiķis, mācījies Parīzē, Alžīrā, Kijevā, Maskavā, Rīgā, vadījis vienu no šobrīd lielākajiem farmācijas uzņēmumiem Francijā un Eiropā, Latvijā pavadījis septiņus gadus, strādājis par padomnieku ekonomiskajos un sociālajos jautājumos Eiropas Komisijas pārstāvniecībā Rīgā. Kopš 2006. gada aktīvi pievērsies rakstniecībai. Latvijā notikušas divas viņa radīto mākslas darbu izstādes – 2004. gadā Rīgā tika atklāta izstāde “En face” un 2013. gadā Talsos – izstāde “Introrevolūcija”.

2009. gadā Francijā tapusi un izdota “Solidāra eiropieša dienasgrāmata” divās daļās, savukārt šogad izdevniecība “Mansards” laida klajā Sordē grāmatu “Iespējamā Eiropa”, kurā autors uzrunā lasītājus eseju formā, iztirzā Eiropā un pasaulē notiekošās pārmaiņas, aicina domāt radoši, meklēt alternatīvus risinājumus finanšu un ekonomikas jomās.

Var teikt, ka šī grāmata ir divu autoru kopdarbs – tekstu papildina fotogrāfa Jura Kalniņa fotoattēli. “Vienojošais abiem žanriem ir mīlestība uz mūsu zemi, vēlme izcelt skaisto un to nepazaudēt,” tā grāmatas “Iespējamā Eiropa” noslēgumā raksta tulkotāja.

Tikšanos organizē Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas birojs, uz sarunu ar Bernāru Sordē aicināti radošo profesiju pārstāvji, franču valodas zinātāji, ikviens liepājnieks un pilsētas viesis.
Ieeja pasākumā bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+