Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
23. marts, 2015
Drukāt

Aicina uz tikšanos ar Krievijas dokumentālā kino režisori Streļņikovu

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Rīgā otrdien, 24. martā, norisināsies diskusija ar dokumentālo filmu kinorežisori no Krievijas Svetlanu Streļņikovu par cilvēku dzīvi mūsdienu Krievijā, aģentūru BNS informēja fonda “DOTS” programmu direktore Irina Kuzņecova.

Diskusijā plānots apspriest mākslu, politiku, kā arī sarunas sākumā tiks rādīta Streļņikovas 12 minūšu garā dokumentālā filma “Monstration” par jauno cilvēku cīņu brīvi domāt, izpausties un protestēt. Filma tiks rādīta krievu valodā ar titriem angļu valodā.

Pasākuma laikā notiks sarunas latviešu un krievu valodā. Diskusiju vadīs portāla Satori.lv galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins.

Uz diskusiju aicināts ikviens interesents ar iepriekšēju pierakstīšanos.

Pasākumu organizē fonds atvērtai sabiedrībai “DOTS”, jauniešu organizācija “Avantis” un jauniešu kustība “Young Media Sharks”. Pasākums notiks fonda “DOTS” mājā, Alberta ielā 13.

Intervija ar režisori (krievu valodā): https://www.youtube.com/watch?v=_icuFSNNQIs

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+