×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. marts, 2014
Drukāt

Aicina uz vēstures konferenci
 Amatas novadā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Lai kopīgi diskutētu par vēstures aktualizēšanas modeļiem mūsdienās, 24. martā rakstnieces un kultūrvēsturnieces M. Vanagas muzejs aicina interesentus apmeklēt konferenci “Kāpēc jāzina par padomju deportācijām?”.

Dalība konferencē ir bez maksas, un tā norisināsies Amatas novada Kultūras centrā Ģikšos. Konferencē referēs vēsturniece Vita Zelče un filozofe Maija Kūle. Ar pētījumu “Padomju deportāciju pieminēšana Latvijā: atmiņu politika un publiskā telpa” iepazīstinās Latvijas Universitātes doktorante Laura Uzule. Vēsturniece Danute Dūra analizēs padomju deportāciju tematikas atspoguļojumu mācību materiālos skolās. Būs arī citi interesanti dalībnieki. Konferencē īpaši aicināti piedalīties skolu jaunieši, kā arī izglītības un kultūras darbinieki. Reģistrācija līdz 14. martam Amatas novada mājas lapā vai pa tālruni 64127909.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. M.Vanagas muzejs Atbildēt

    Ceru, ka 24.martā neierasti paskatīsimies uz vēstures jautājumiem, vienlaicīgi domājot ne tikai par vakardienu, bet arī šodienu, konkrēti, arī par mums pašiem. Vēl var pieteikties līdz 19.martam. Prieks, ka jau šobrīd daudz skolotāju, arī citu profesiju pārstāvju, studentu, skolēnu. Sīkāka informācija Amatas novada mājas lapā. Gaidām Amatā! muzeja vad.Ingrīda Lāce

  2. Ka šīs konferences referātus būs iespējams lasīt kādā portālā. Varbūt LA šo varētu uzņemties?

Draugiem Facebook Twitter Google+