Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. decembris, 2015
Drukāt

Aicina uz zibakciju Okupācijas muzeja pārbūves atbalstam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 8. decembrī Latvijas Okupācijas muzejs aicina ikvienu Latvijas Okupācijas muzeja rekonstrukcijas atbalstītāju uz 15 minūšu zibakciju Latviešu Strēlnieku laukumā 1, LA.lv uzzināja muzejā.

Muzeja pārstāvji aicina ar gaismas laternām izgaismot iecerētās muzeja piebūves – Nākotnes Nama kontūru.

Savukārt Rīgas pilsētas būvvalde 14. decembrī plkst. 18 Rīgas domes Sēžu zālē rīkos Okupācijas muzeja rekonstrukcijas ieceres publisko diskusiju.

Lai varētu iepazīties ar šobrīd piedāvāto risinājumu, vizuālie materiāli Rīgas domē un Būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā eksponēti jau no pirmdienas, 7. decembra, bet līdz 11. decembrim Būvvaldes mājaslapā iespējams aizpildīt anketu ar priekšlikumiem, kurus diskusijas laikā būtu nepieciešams aktualizēt.

Kā jau esam rakstījuši, Nākotnes namu bija paredzēts sākt būvēt šā gada septembrī, taču sabiedrībā pazīstami arhitekti ar Zaigu Gaili priekšgalā apturēja procesu, uzsākot parakstu vākšanas kampaņu pret muzeja pārbūvi.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+