Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Aicina uzņemt viesskolēnu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Starpkultūru mācību apmaiņas programmu ietvaros 2016./2017. mācību gadā skolas gaitas Latvijā uzsāks 33 viesskolēni no Meksikas, Dominikānas Republikas, Itālijas, Vācijas, Taizemes, Beļģijas, Turcijas, Honkongas un Nīderlandes.

Šobrīd aktīvi tiek meklētas viesģimenes, kas labprāt savās mājās uzņemtu ārzemju skolēnu. Kļūšana par viesģimeni ir neizmērojami vērtīga pieredze – uzsver organizācijas “AFS Latvija” direktore Ineta Leikuma: “Tā ir iespēja bērnam ļaut justies kā mājās, palīdzot iepazīt svešu valsti. Lielākā daļa ģimeņu atzīst, ka līdz ar viesskolēna uzņemšanu ģimene arvien vairāk laiku pavada kopā, iepazīst dažādas vietas Latvijā, uzzina daudz ko jaunu paši par sevi.” Par viesģimeni var kļūt ikviena ģimene, kuras locekļi ir atvērti starpkultūru pieredzei. Vairāk informācijas par viesskolēniem iespējams atrast mājas lapā www.afs.lv/viesskoleni/. Savukārt, lai kļūtu par viesģimeni, nepieciešams aizpildīt anketu lapā www.afs.lv.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+