Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Aicina uzņemt viesskolēnu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Starpkultūru mācību apmaiņas programmu ietvaros 2016./2017. mācību gadā skolas gaitas Latvijā uzsāks 33 viesskolēni no Meksikas, Dominikānas Republikas, Itālijas, Vācijas, Taizemes, Beļģijas, Turcijas, Honkongas un Nīderlandes.

Šobrīd aktīvi tiek meklētas viesģimenes, kas labprāt savās mājās uzņemtu ārzemju skolēnu. Kļūšana par viesģimeni ir neizmērojami vērtīga pieredze – uzsver organizācijas “AFS Latvija” direktore Ineta Leikuma: “Tā ir iespēja bērnam ļaut justies kā mājās, palīdzot iepazīt svešu valsti. Lielākā daļa ģimeņu atzīst, ka līdz ar viesskolēna uzņemšanu ģimene arvien vairāk laiku pavada kopā, iepazīst dažādas vietas Latvijā, uzzina daudz ko jaunu paši par sevi.” Par viesģimeni var kļūt ikviena ģimene, kuras locekļi ir atvērti starpkultūru pieredzei. Vairāk informācijas par viesskolēniem iespējams atrast mājas lapā www.afs.lv/viesskoleni/. Savukārt, lai kļūtu par viesģimeni, nepieciešams aizpildīt anketu lapā www.afs.lv.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+