×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
19. septembris, 2014
Drukāt

Aicina veidot video stāstus par Latviju un tās iedzīvotājiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“VideoAģentūra” (VA) sadarbībā ar Šveices filmu skolu HEAD un Šveices aģentūru SDC (Swiss Agency for Development and Cooperation) izsludinājusi konkursu filmu veidotājiem “Lives in Transition”, ziņo VA pārstāve Inga Praņevska.

Praņevska stāsta, ka projekts “Lives in Transition” ir jauna un inovatīva pieeja, kā ziņot Šveices sabiedrībai par rezultātiem, ko devušas Šveices mērķa investīcijas stabilitātes un labklājības veicināšanai paplašinātajā Eiropas Savienībā. Šāda veida atbalstu ir saņēmušas desmit valstis, kuras pievienojās ES 2014. gada 1. maijā, tajā skaitā, Baltijas valstis.

Konkursa mērķis ir izveidot desmit dokumentālus video portretus, katru sešu minūšu garumā, par Latviju un Latvijas cilvēkiem pārmaiņu periodā kopš iestāšanās Eiropas Savienībā.

Šveices atbalsts Latvijai tika sniegts galvenokārt četrās jomās: drošība; vide un infrastruktūra; privātā sektora attīstība; cilvēkresursu un sociālā joma, lai sniegtu ieskatu cilvēku dzīvē pārejas procesā.

“Latvijas filmu veidotājiem ir uzlikta liela atbildība pret Baltijas kolēģiem, jo projekts pirmkārt tiek uzsākts Latvijā, un, ja tas pierādīsies kā veiksmīgs, tad līdzīgi stāsti tiks veidoti arī Igaunijā un Lietuvā,” norāda Praņevska.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+