Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Aicina ziedot mīkstās rotaļlietas izrādei “Pīters Pens”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dailes teātris aicina ziedot jebkāda izmēra un formas mīkstās rotaļlietas, kas tiks izmantotas izrādē “Pīters Pens”, portālam LA.lv pavēstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

No trešdienas, 30. jūlija, rotaļlietas varēs nogādāt Dailes teātrī (no dienesta ieejas Bruņinieku ielā), kur tām novietota īpaša kaste. Kā pateicību teātris ikvienam ziedotājam dāvinās izrādes “Pīters Pens” plakātu ar galveno varoņu autogrāfiem. Plakātu varēs saņemt pie teātra dežuranta.

Dailes teātra sezonas pirmā pirmizrāde – Džeimsa Metjū Berija stāsta bērniem “Pīters Pens” dramatizējums – notiks 31. augustā. To iestudē režisore Laura Groza-Ķibere. 1. un 2.septembrī plānots arī pasākums “Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!”, kā arī izsludināts bērnu un jauniešu fotokonkurss “Ceļojums uz Nekurnekadzemi”, kura nolikumu var atrast teātra mājas lapā dailesteatris.lv/zinas/613.

Pievienot komentāru

"Sēnītei" un Liepājas teātrim piešķirs kultūras pieminekļa statusuKafejnīcas "Sēnīte" ēka un Liepājas teātris iekļauti valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētie paziņojumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+