Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. oktobris, 2014
Drukāt

Aicina ziņot par vardarbību (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 laikā no 3. līdz 16. novembrim turpinās maija beigās aizsākto informatīvo akciju “Vardarbība nav mazs noslēpums. Runā par TO!”

Akcijas laikā ikvienam būs iespēja zvanīt uz tālruni 116111 un ziņot par seksuālās vardarbības gadījumiem pret bērniem, saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu, kā arī nepieciešamo informāciju. Šogad no 25. maija līdz 1. jūnijam notikušās akcijas pirmajā daļā Uzticības tālrunī saņemti 750 zvani un 244 gadījumos sniegta psiholoģiskā palīdzība.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. zs tales bija vardarbia pret mani juris bite mani sita

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+