Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
30. oktobris, 2014
Drukāt

Aicina ziņot par vardarbību (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 laikā no 3. līdz 16. novembrim turpinās maija beigās aizsākto informatīvo akciju “Vardarbība nav mazs noslēpums. Runā par TO!”

Akcijas laikā ikvienam būs iespēja zvanīt uz tālruni 116111 un ziņot par seksuālās vardarbības gadījumiem pret bērniem, saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu, kā arī nepieciešamo informāciju. Šogad no 25. maija līdz 1. jūnijam notikušās akcijas pirmajā daļā Uzticības tālrunī saņemti 750 zvani un 244 gadījumos sniegta psiholoģiskā palīdzība.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. zs tales bija vardarbia pret mani juris bite mani sita

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (3)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+