Laukos
Politika

Aicina zivsaimniecības nozares uzņēmējus pieteikties balvai “Lielais loms 2018”0


Publicitātes foto
Publicitātes foto
Foto: ZM

Zemkopības ministrija (ZM) aicina zivsaimniecības nozares uzņēmējus pieteikties balvai “Lielais loms 2018”.

Pretendenti gada balvai “Lielais loms 2018” tiks vērtēti nominācijās – “Gada zvejas uzņēmums”, “Gada akvakultūras uzņēmums”, “Gada uzņēmums zivju apstrādē” un “Jauns un daudzsološs nozarē”, kā arī tiks pasniegta speciālā balva nominācijā “Ieguldījums zivsaimniecības popularizēšanā”. Pieteikumi dalībai šajās nominācijās jāiesniedz Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā līdz 1. jūnijam.

Tāpat šogad tiks pasniegta balva “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, kas tiek piešķirta personai par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt zivsaimnieku nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Lai pieteiktu pretendentus balvai “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, līdz 2018. gada 1. jūnijam jāiesniedz pieteikumu ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 2302. telpā, vai, rakstot uz e-pasta adresi viktorija.straujupe@zm.gov.lv.

Katrā nominācijā noteiks vienu laureātu, kurš saņems balvu “Lielais loms 2018”, ZM diplomu un naudas balvu. Tāpat vērtēšanas komisija varēs lemt arī par veicināšanas balvu saņēmējiem.

ZM tīmekļvietnē sadaļā “Lielais loms” var iepazīties ar gada balvas “Lielais loms 2018” nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapu un iesniedzamo informāciju.

Balvas “Lielais loms 2018” mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Izvirzīt pretendentus konkursam aicināti ne tikai paši zivsaimniecības nozares uzņēmumi un to jaunie darbinieki, bet arī nevalstiskās organizācijas un pašvaldības.

Plānots, ka laureātu godināšanas pasākums notiks 2018. gada nogalē, Ādažos.

LA.lv