×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2016
Drukāt

“Aicinājuma” lasījumi (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijas Rakstnieku savienībā (Lāčplēša ielā 48/50 – 12, Rīgā) 30. janvārī notiks pasākums – konkurss “Aicinājuma” tekstu lasījumi”.

Konkursā tiek aicināti piedalīties jaunieši no 16 līdz 24 gadiem, vispirms jāaizpilda anketa un jānosūta pa e-pastu ratniece.epasts@gmail.com līdz š.g. 28. janvārim. Priekšlasījumos nedrīkst reprezentēt tekstus, kas ir jau bijuši publicēti vai iesūtīti “Aicinājuma” līdzšinējos konkursos. Priekšlasījuma ilgums nedrīkst pārsniegt piecas minūtes. Katram dalībniekam pirms uzstāšanās jāiesniedz žūrijai izdrukāts teksts vienā eksemplārā. Pirms tam teksti nav jāiesūta. Var piedalīties visi interesenti. Saskaņā ar konkursa dienas darba kārtību plkst. 13 notiks dzejas priekšlasījumi, bet plkst. 15 – prozas priekšlasījumi. Konkursa dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija.

Galvenā balva 1. līdz 3. vietu ieguvējiem ir “brīvbiļete” uz “Aicinājuma” vasaras semināru, kas Sējas pagasta “Lankās” notiks no š.g. 25. līdz 29. jūlijam (dzejas semināru nedēļa) un no 1. līdz 5. augustam (prozas semināru nedēļa), kā arī citas balvas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai lasījumam ir jābūt atbilstošam kādai konkrētai tēmai? Vai tam ir jābūt ar konkrētām beigām, vai tas var būt kā daļa no daudz garāka teksta?

Draugiem Facebook Twitter Google+