×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Aija Andrejeva koncertos svinēs radošo desmitgadi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Visu mīlētāju dienā 14. februārī ar diviem koncertiem Vidzemes koncertzālē “Cēsis” dziedātāja Aija Andrejeva atklās savas skatuves desmitgades jubilejas koncertturneju “Soļi”, kas noslēgsies 24. aprīlī koncertzālē “Palladium”.

Kad aizvadītajā gadā Aija iepazīstināja klausītājus ar programmu, viņa teica: “Uztveru šo koncertu kā lielisku iespēju pašai atskatīties uz sadarītā un sadziedātā pūru, kas tapis nu jau desmit gadus. Par jubilejām un uz skatuves pavadīto laiku runāt vēl šķiet pāragri, tomēr lepojos par meistariem, kuri man ļāvuši augt un nepadoties.”

Koncertprogramma pilnībā tapa aizvadītā gada nogalē. Dziesmas producents, mūzikas un vārdu autors ir Kaspars Ansons, ar kuru dziedātāja iepriekš sadarbojusies, radot albumus “Grāmatzīme” un “Dvēselīte”.

Radošās jubilejas koncertprogrammā dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no aizvadīto desmit gadu laikā izdotajiem albumiem un singliem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā Aijas Andrejevas izpildījumā izskanēs “Kafijas krūze”, “Tu un es”, “Kā neviens”, “Dvēselīte”, kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem “Ziedonis. Lācis. Sievietes” un “Mežā”. Katrā koncertā uz skatuves ar Aiju kāps dažādi īpašie viesi – izpildītājas draugi.

“Katru dziesmu, ko iekļāvu šī koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam – tam, kas man licis notikt kā māksliniecei. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem,” komentē Aija.

Koncertturneja noslēgsies lielkoncertā Rīgā, kur kopā ar mākslinieci uz skatuves būs redzami viņas draugi un kolēģi – grupas “Opus pro” balss un Aijas tēvs Alex, ģitārists Harijs Zariņš, dziedātāji Kaža, Goran Gora, Normunds Pauniņš, Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Amber, Kārlis Lācis, kā arī koris “Gaudeamus” un citi.

Protams, neiztrūkstoša koncerta sastāvdaļa būs arī Aijas jaunākais singls “Soļi”, kas dziesmu aptaujā “Muzikālā banka 2014” ieņēma augsto trešo vietu. “Programma un singls “Soļi” tapa, ieguldot visu sirdi, un man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu saviem klausītājiem un draugiem, ņemot vērā, cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā,” teic dziedātāja.

“Zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un nevarēju iedomāties neko labāku kā to darīt kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem, radot jaunu dziesmu, jaunu videoklipu un koncerttūri. Varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem,” teic Aija Andrejeva.

Varbūt noder

14. II. 15.00 un 18.00 VK “Cēsis”, viesojas Alex un Harijs Zariņš

20. II 19.00 Ādažu kultūras centrā, viesojas Kaža

25. II 19.00 Ogres kultūras centrā, viesos Alex un Harijs Zariņš

27. II 19.00 Rojas kultūras centrā, viesojas Alex

28. II 18.00 Madonas kultūras namā, viesojas Alex

7. III 18.00 Brocēnu kultūras centrā, viesojas Normunds Pauniņš

8. III 18.00 Dobeles kultūras namā, viesojas Goran Gora

14. III 18.00 Gulbenes kultūras centrā, viesojas Olga Rajecka

20. III 19.00 Jelgavas kultūras namā, viesojas Olga Rajecka

10. IV19.00 Smiltenes kultūras centrā, viesojas Amber

17. IV 19.00 Liepājas OC Rožu zālē, viesojas Lauris Reiniks

24. IV 20.00 koncertzāle “Palladium”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nekāda dziedātāja tā arī nesanāca

Draugiem Facebook Twitter Google+