×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Aija Andrejeva piedāvā jaunu dziesmu un gatavojas koncerttūrei

Foto - LetaFoto - Leta

Svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, dziedātāja Aija Andrejeva laiž klajā jaunu dziesmu “Soļi”, kā arī gatavojas Latvijas koncerttūrei.

Kā aģentūru LETA informēja producents Sandis Mohovikovs, Andrejeva jauno dziesmu ierakstījusi kā veltījumu saviem uzticamākajiem klausītājiem un skolotājiem.

Dziesmas producents, mūzikas un vārdu autors ir Kaspars Ansons, ar kuru dziedātāja iepriekš sadarbojusies, strādājot pie albumiem “Grāmatzīme” un “Dvēselīte”.

“Dziesma “Soļi” ir gan pateicība, gan dāvana manas daiļrades cienītājiem, jo tieši viņi ir tie, kas rada manī motivāciju un iedvesmu, lai īstenotu arvien jaunus projektus,” par savu jaunāko muzikālo veikumu izsakās Andrejeva. “Es vienmēr zināju, ka savu māksliniecisko desmitgadi es gribēšu nosvinēt īpaši. Lai arī desmit gadi nav tik liela jubileja, man tā ir svarīga. Atskatoties uz šiem gadiem, es vēlos pateikties visiem tiem cilvēkiem, kuri man ir devuši padomu, iedvesmu un iespēju, lai šī jubileja vispār būtu iespējama. Tieši tādēļ koncertu ciklā “Soļi”, kurš sāksies nākamā gada sākumā, man pievienosies tie cilvēki, kuru ieguldījums manā karjerā ir bijis nenovērtējams,” norāda izpildītāja.

Dziesmai “Soļi” tapis arī videoklips, kas tika filmēts Rīgas ielās. Klipa režisors ir Edgars Lūsiņš no video studijas “1001 jūdze”.

Noklausīties jauno dziesmu, kā arī noskatīties tās videoklipu iespējams dziedātājas mājaslapā “www.aijaandrejeva.lv“.

Savukārt Andrejevas jubilejas koncertturneja “Soļi” sāksies visu mīlētāju dienā, 14. februārī, ar uzstāšanos Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. 20. februārī dziedātāja viesosies Ādažu Kultūras centrā, 25. februārī – Ogres Kultūras centrā, 27. februārī – Rojas Kultūras centrā, 28. februārī – Madonas Kultūras namā, 7. martā – Brocēnu Kultūras centrā, 8. martā – Dobeles Kultūras namā, 14. martā – Gulbenes Kultūras centrā un 20. martā – Jelgavas Kultūras namā.

Savukārt 10. aprīlī Andrejevas koncertprogramma “Soļi” būs dzirdama Smiltenes Kultūras centrā, 17. aprīlī – Liepājas Olimpiskajā centrā, bet koncerttūre noslēgsies 24. aprīlī ar uzstāšanos Rīgā, koncertzālē “Palladium”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+