×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
5. decembris, 2016
Drukāt

”airBaltic” ar jauno lidmašīnu dodas testa lidojumā uz Liepāju (4)

"airBaltic" pirmā Kanādas ražotāja saņemtā "Bombardier" CS300 lidmašīna lidostā "Rīga"."airBaltic" pirmā Kanādas ražotāja saņemtā "Bombardier" CS300 lidmašīna lidostā "Rīga".

Foto - LETA

Papildināta ar pēdējām rindkopām.

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” šodien ar jauno CS300 lidmašīnu dosies testa lidojumā uz Liepāju, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš gan norādīja, ka pagaidām ierobežojumu dēļ Liepājas lidostā nav iespējams nosēsties, tāpēc tas netiks darīts.

LETA jau vēstīja, ka, lai radītu priekšnosacījumus regulāru iekšzemes un starptautisko gaisa pārvadājumu sākšanai Kurzemes reģiona sasniedzamības nodrošināšanai, 2015.gadā kohēzijas projektā “Liepājas starptautiskās lidostas attīstība” pabeigti Liepājas lidostas infrastruktūras būvniecības darbi, bet 2016.gada 19.septembrī lidosta tika sertificēta regulāru lidojumu apkalpošanai.

Liepājas lidosta ir pirmā valstī un viena no pirmajām Eiropā, kas sertificēta atbilstoši jaunajam Eiropas Savienības lidlauku sertifikācijas regulējumam.

Regulāri lidojumi pagaidām tikai “skaists sapnis”

“airBaltic” veiktais testa lidojums uz Liepāju bijis veiksmīgs, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš norādīja, ka Liepāja no Rīgas sasniegta aptuveni 20 minūšu laikā, taču, kā jau iepriekš ziņots, ierobežojumu dēļ lidmašīna nenolaidās Liepājas lidostā. Tālāk lidots uz Kolkas ragu, Ainažiem, Valmieru.

“Bija tāds Latvijas apskates lidojums,” teica Vanags.

Vienlaikus viņš atzina, ka lidsabiedrība izvērtē iespējas sākt regulārus reisus no Liepājas, taču pagaidām vēl nekāda lēmuma nav un Liepājas lidosta šajā ziņā konkurē ar citām lidostām.

“Lidojumi uz Liepāju ir skaists sapnis, bet pie tā vēl ļoti daudz jāstrādā visām iesaistītajām pusēm,” uzsvēra kompānijas pārstāvis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nu ko 20 min super

  2. Test-pārbaude, izmēģinājums. Mēģināsim lietot latviešu, jeb valsts valodu!

  3. Šodien dosies lidojumā, kur nav iespējams nosēsties, tāpēc tas netiks darīts…

  4. Rīga – VirsLiepāja… 🙂
    Bija jau karikatūra …

Draugiem Facebook Twitter Google+