Ekonomika
Bizness

“airBaltic” divreiz nedēļā sāk lidojumus no Rīgas uz Bordo0


“AirBaltic” atklāj jaunu lidojumu reisu uz Bordo Francijā, 03.06.2018.
“AirBaltic” atklāj jaunu lidojumu reisu uz Bordo Francijā, 03.06.2018.
Publicitātes foto.

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” 2018. gada 3. jūnijā uzsāka lidojumus jaunā maršrutā no starptautiskās lidostas “Rīga” uz Bordo lidostu Francijā. Jaunais maršruts piedāvā ērtas ceļošanas iespējas no Baltijas uz saulaino Bordo, kā arī jaunus savienojumus ceļotājiem no Francijas dienvidrietumiem uz Rīgu, kā arī tālākiem galamērķiem Skandināvijā, Baltijas valstīs un NVS, tā portālu “La.lv” informēja “Air Baltic Corporation” Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

“airBaltic” maršrutu tīkla pārvaldes vecākais viceprezidents Volfgangs Reiss norāda: “Mēs esam patiesi priecīgi pievienot mūsu vasaras maršrutu kartei trešo galamērķi Francijā. Bordo ir “airBaltic” astotais šī gada jaunais vasaras galamērķis no Rīgas. Ar savu UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto pilsētas centru, aktīvo kultūras dzīvi, pasaulslavenajiem vīna dārziem un plašo kulināro baudījumu vilinājumu Bordo ir perfekta vieta brīvdienu atpūtai.”

Galerijas nosaukums
Saistītie raksti

“airBaltic” lido no Rīgas uz Bordo divas reizes nedēļā ar Boeing 737 lidmašīnu, ceļā pavadot aptuveni trīs stundas un 30 minūtes. Vienvirziena biļetes cena uz Bordo ir no 79 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Latvijas aviokompānija “airBaltic” nodrošina lidojumus vairāk nekā 70 maršrutos no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada vasarai airBaltic savam maršrutu tīklam pievienojusi astoņus jaunus galamērķus no Rīgas uz Malagu, Lisabonu, Splitu, Bordo, Gdaņsku, Almati, Sočiem un Kaļiņingradu. Papildus tam airBaltic sākusi tiešos lidojumus jaunā maršrutā no Tallinas uz Londonu.

LA.lv