Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
24. novembris, 2015
Drukāt

“airBaltic” lidmašīna iekļūst turbulencē; cietuši vairāki cilvēki (2)

airbaltic9-leta

Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” reisa Rīga – Berlīne lidmašīna “Boeing 737-300” otrdien pirms nosēšanās Tēgelas lidostā iekļuva turbulencē, aģentūru BNS informēja kompānijā.

Tā dēļ savainojumus guva divi pasažieri un viens stjuarts. Apkalpe turpināja lidojumu un lūdza atbildīgos dienestus sagatavoties sniegt medicīnisko palīdzību. Mediķis, kas lidmašīnā ceļoja kā pasažieris, sniedza tūlītēju palīdzību turbulences dēļ savienotajiem pasažieriem.

Lidmašīna ar 59 pasažieriem un pieciem apkalpes locekļiem veica normālu nosēšanos Berlīnes Tēgelas lidostā pulksten 8.42 pēc vietējā laika.

“Saskaņā ar mūsu rīcībā pašreiz esošo informāciju, viens no pasažieriem ir hospitalizēts dēļ aizdomām par lauztu kāju, otrs pasažieris ar nelielu savainojumu atteicies no hospitalizēšanas. Savainojumu guvis arī viens no stjuartiem. “airBaltic” ir atcēlis lidojumu Berlīne-Rīga un atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām,” norādīja kompānijā.

Turbulencē iekļuvusī lidmašīna šobrīd tiek pārbaudīta.

“airBaltic” otrdien plkst. 15 galvenajā birojā, lidostā rīko preses brīfingu par šo incidentu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kas ir turbulence?

  2. kapēc lidmašīnas nosēšanās laikā, kāds no pasažieriem nesēdēja krēslā un nebija piesprādzējies???

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+