Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
17. oktobris, 2016
Drukāt

“airBaltic” lidojumos aicina izslēgt “Samsung” viedtālruņus “Galaxy Note 7”

Pasaulē konstatēti tālruņa aizdegšanās gadījumi.Pasaulē konstatēti tālruņa aizdegšanās gadījumi.

AP

Ņemot vērā informāciju par “Samsung” viedtālruņu “Galaxy Note7” aizdegšanās gadījumiem un lietotāju gūtajiem ievainojumiem, Latvijas aviosabiedrība “airBaltic” pirms lidmašīnas pacelšanās aicina pasažierus izslēgt un turēt šos tālruņus izslēgtus lidojuma laikā, pirmdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.

ASV aviokompānijas, kā arī vairākas Eiropas lidsabiedrības šo tālruņa modeli ir aizliegušas pārvadāt, savukārt “airBaltic” norāda, ka ir saņēmusi rekomendāciju aicināt pasažierus turēt izslēgtus šos tālruņus.

“Pirms lidmašīnas pacelšanās tiek nolasīts paziņojums vairākkārtēji ar aicinājumu izslēgt šos telefonus pilnībā un neieslēgt lidojuma laikā. Tieši šos konkrētos telefonus,” atzina “airBaltic” pārstāvis Jānis Vanags.

Lidostā “Rīga” skaidroja, ka šo modeli Rīgas lidostā nekonfiscē, jo neviena aviokompānija to nav pieprasījusi.

Kompānija “Samsung” ir atsaukusi šīs ierīces un pārtraukusi to ražošanu pēc ziņām par akumulatoru eksplozijas un aizdegšanās gadījumiem, kuru dēļ daudzi cilvēki guvuši ievainojumus. Telefonus apmaiņā pret kompensāciju vai citu modeli “Samsung” aicina atgriezt to iegādes vietā.

Baltijas valstīs viedtālruņu īpašnieki šim aicinājumam atsaukušies, stāsta uzņēmumā. “Neatgriezto telefonu skaits varētu būt mērāms tikai vairākos desmitos,” teica “Samsung Electronics Baltics” pārstāvis Krišjānis Ozols.

Līdz šim gan Baltijas valstīs neviens ar šī modeļa tālruņiem saistīts incidents nav noticis, norāda uzņēmumā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+