×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
17. oktobris, 2016
Drukāt

“airBaltic” lidojumos aicina izslēgt “Samsung” viedtālruņus “Galaxy Note 7”

Pasaulē konstatēti tālruņa aizdegšanās gadījumi.Pasaulē konstatēti tālruņa aizdegšanās gadījumi.

AP

Ņemot vērā informāciju par “Samsung” viedtālruņu “Galaxy Note7” aizdegšanās gadījumiem un lietotāju gūtajiem ievainojumiem, Latvijas aviosabiedrība “airBaltic” pirms lidmašīnas pacelšanās aicina pasažierus izslēgt un turēt šos tālruņus izslēgtus lidojuma laikā, pirmdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.

ASV aviokompānijas, kā arī vairākas Eiropas lidsabiedrības šo tālruņa modeli ir aizliegušas pārvadāt, savukārt “airBaltic” norāda, ka ir saņēmusi rekomendāciju aicināt pasažierus turēt izslēgtus šos tālruņus.

“Pirms lidmašīnas pacelšanās tiek nolasīts paziņojums vairākkārtēji ar aicinājumu izslēgt šos telefonus pilnībā un neieslēgt lidojuma laikā. Tieši šos konkrētos telefonus,” atzina “airBaltic” pārstāvis Jānis Vanags.

Lidostā “Rīga” skaidroja, ka šo modeli Rīgas lidostā nekonfiscē, jo neviena aviokompānija to nav pieprasījusi.

Kompānija “Samsung” ir atsaukusi šīs ierīces un pārtraukusi to ražošanu pēc ziņām par akumulatoru eksplozijas un aizdegšanās gadījumiem, kuru dēļ daudzi cilvēki guvuši ievainojumus. Telefonus apmaiņā pret kompensāciju vai citu modeli “Samsung” aicina atgriezt to iegādes vietā.

Baltijas valstīs viedtālruņu īpašnieki šim aicinājumam atsaukušies, stāsta uzņēmumā. “Neatgriezto telefonu skaits varētu būt mērāms tikai vairākos desmitos,” teica “Samsung Electronics Baltics” pārstāvis Krišjānis Ozols.

Līdz šim gan Baltijas valstīs neviens ar šī modeļa tālruņiem saistīts incidents nav noticis, norāda uzņēmumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+