Ekonomika
Bizness

“airBaltic” līdz 2025.gadam kļūs sievišķīgāka kompānija0

Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” šodien pievienojās vairāk nekā 20 aviokompānijām un parakstīja Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) “25by2025” dzimumu daudzveidības apņemšanos, kas paredz līdz 2025. gadam palielināt sieviešu pārstāvniecību augstākā līmeņa amatos par 25%.

Apņemšanās tika parakstīta IATA “Wings of Change” konferencē, kas notika šodien, 19.novembrī.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs esam apņēmušies sasniegt dzimumu līdztiesību un mudināt sievietes izvēlēties labi apmaksātas profesijas. Tagad mēs pievienojamies citiem nozares līderiem kopīgā kampaņā turpināt uzlabot sieviešu līdzdalību uzņēmumā un nozarē. “airBaltic” kā inovatīva lidsabiedrība veicina progresu dažādās jomās Latvijā un globālā mērogā.”

IATA vadītājs Aleksandrs de Žunjaks (Alexandre de Juniac): “Mēs atzinīgi novērtējam airBaltic iesaistīšanos “25by2025” kampaņā. Mums nepieciešams kvalificēts, daudzveidīgs un dzimuma vienlīdzīgs darbaspēks, lai spētu realizēt aizvien pieaugošās klientu vajadzības. Aviācija ir brīvības bizness. “25by2025″ palīdzēs šai svarīgajai globālajai nozarei nodrošināt vēl labākas darba iespējas visiem cilvēkiem, kuri vēlas veidot savu karjeru, savienojot pasauli.”

Kopš 2013.gada “airBaltic” darbinieku vidū visā uzņēmumā saglabājusi pilnīgu dzimumu līdzvērtību. Šobrīd vairāk nekā 40% no “airBaltic” augstākā līmeņa vadības pārstāvjiem ir sievietes. Lidsabiedrība arī saglabājusi 50% dzimumu proporciju starp visiem vadītājiem.

Saistītie raksti

IATA šogad paziņoja, ka Latvijas lidsabiedrība airBaltic nominēta Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvai (Diversity & Inclusion Team Award), kas radīta, lai godinātu lidsabiedrības, kuras savā daudzveidībā piedzīvojušas reālas izmaiņas, pateicoties darbam, kas paveikts attiecībā uz daudzveidību un iekļaušanu.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Latvijā mājsaimniecību ienākumi auguši jau astoto gadu pēc kārtas 1
17 stundas
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
“Būs īpašuma izsole, un mēs nopirksim visu…” Kopīpašnieks izspiež no dzimtas īpašuma Mellužos 6
17 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kārlis Purgailis: Kā mazināt biznesa riskus un nodrošināt labāku ieguldījuma atdevi
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Baņķieru Robina Huda formula: LB un EK aicina vairāk iekasēt nodokļos un vairāk izmaksāt pabalstos
24 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Piektdien Latvijā vietām smidzinās lietus: šorīt īpaši Kurzemē ir apledojuši ceļi
59 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV novembrī kļūst par 2. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
9 minūtes
JH
Johanness Hāns
Pasaulē
Johanness Hāns: ES budžets Latvijai ir izdevīgs
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Konservatīvā partija ieguvusi pārliecinošu vairākumu Lielbritānijas parlamenta vēlēšanās
41 minūtes