Ekonomika
Bizness

“airBaltic” nākamgad sāks lidojumus no Rīgas uz Štutgarti0


Foto – LETA
Foto – LETA
Foto – LETA

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” nākamgad sāks lidojumus no Rīgas uz Stutgarti, portālu “LA.lv” informēja “airBaltic” pārstāvji.

Tas būs pirmais 2019. gada vasaras sezonas galamērķis, uz kuru lidojumi sāksies 31.martā.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norādīja, ka Štutgarte ir sestais galamērķis Vācijā. Gauss prognozē, ka jauno galamērķi novērtēs gan biznesa, gan atpūtas ceļotāji.

“Mēs esam pārliecināti, ka šo tiešo savienojumu novērtēs gan biznesa, gan atpūtas ceļotāji. Kā viens no Vācijas autorūpniecības nozares centriem, kas bagāts ar unikālām dabas ainavām, Štutgarte saviem viesiem piedāvā plašas iespējas,” atzīmēja Gauss.

Štutgartes lidostas izpilddirektore Arina Freitāga atzina, ka Rīga ir labs papildinājums Stutgartes lidostas maršrutu tīklam .

“Rīga ir lielisks papildinājums mūsu maršrutu tīklam, un “airBaltic” piedāvā ļoti ērtus savienojošos lidojumus, piemēram, uz visām Baltijas valstīm, kur pašreizējais pieprasījums ir palielinājies par 60%,” vērtēja Freitāga.

Štutgartes lidostas izpilddirektors un preses pārstāvis Valters Šēfers piebilda, ka “airBaltic” nodrošina abpusēju piekļuvi diviem ekonomiski ļoti dinamiskiem reģioniem.

“Digitalizācijas un e-pārvaldes ziņā Latvija ir pionieris Eiropā un tādējādi pievilcīgs partneris mūsu ekonomikai, tāpēc mēs šo jauno savienojumu augstu novērtējam,” uzsvēra Sēfers.

“airBaltic” apkopotā informācija liecina, ka 2018. gada pirmajos sešos mēnešos airBaltic pārvadājusi 1 876 839 pasažierus jeb par 20% vairāk salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada jūnijā airBaltic pakalpojumus izmantoja 424 822 pasažieri, sasniedzot rekordaugstu līmeni.

Saistītie raksti

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, piedāvājot savienojumus uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. “airBaltic” piedāvā tiešos lidojumus arī no Tallinas un Viļņas.

Latvijas valstij pieder 80,05% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – gandrīz 20% akciju

LA.lv