Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
1. aprīlis, 2015
Drukāt

“airBaltic” noraida “Estonian Air” pārmetumus par negodīgu konkurenci

LETALETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” noraida Igaunijas nacionālās lidsabiedrības “Estonian Air” valdes priekšsēdētāja Jana Palmera pārmetumus par negodīgu konkurenci, teica “airBaltic” korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš stāstīja, ka, neskatoties uz pēdējo divu gadu “airBaltic” veiksmīgajiem finanšu rezultātiem, uzņēmumu saskaras ar lielu izaicinājumu tirgū un nācies samazināt darbības apmērus Austrumos ģeopolitiskās situācijas dēļ. Līdz ar to kompānijai ir brīvas lidmašīnas, kuras izmantot, piedāvājot klientiem lidojumus citos maršrutus, tostarp no Igaunijas galvaspilsētas Tallinas.

“Klients nepieder kādai konkrētai aviokompānijai. Ja klienti Tallinā izvēlas “airBaltic”, mēs tikai priecājamies,” teica Vanags, piebilstot, ka kompānija optimistiski raugās uz lidojumiem no Tallinas, jo pēdējā laikā novērts pieprasījuma kāpums atsevišķos maršrutos.

Jau rakstīts, ka Palmers pārmetis “airBaltic” negodīgo konkurenci, atklājot reisus tajos pašos maršrutos, kādos tos veic “Estonian Air”. “airBaltic” piedāvātie vasaras sezonas reisi no Tallinas uz Parīzi, Vīni un Berlīni ir analogi “Estonian Air” piedāvātajiem reisiem šajos maršrutos.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem. Kompānijas lielākā īpašniece ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+