×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
29. oktobris, 2013
Drukāt

“airBaltic” padome pagarina līgumu ar Gausu līdz 2015.gada beigām (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss.

Latvijas nacionālās aviosabiedrības “airBaltic” padome un tās izpilddirektors Martins Gauss ir abpusēji vienojušies, ka Gauss turpinās pildīt izpilddirektora un valdes priekšsēdētāja amata pienākumus līdz 2015.gada 31.decembrim, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja aviosabiedrībā.

“”airBaltic” strādā lieliska komanda, un es ar prieku uzņemos aviokompānijas vadību arī turpmāk, turpinot iepriekšējos divos gados sekmīgi aizsākto darbu. Ar “airBaltic” restrukturizācijas programmu esam pierādījuši, ka pat sarežģītā laikā aviokompānijai var nodrošināt peļņu,” norāda Gauss.

“Gausa vadībā “airBaltic” ir īstenojusi stingru biznesa restrukturizācijas programmu, ievērojami uzlabojot aviokompānijas tīrās peļņas rādītājus. Esam gandarīti, ka Gauss, Vitolds Jakovļevs un Martins Sedlackis turpinās darbu uzņēmuma valdē pie “airBaltic” turpmākās attīstības,” skaidro “airBaltic” padomes priekšsēdētājs Andris Liepiņš.

Gauss kā izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs “airBaltic” pievienojās 2011.gada 1.novembrī. “airBaltic” valdi veido trīs valdes locekļi. Aviokompānijas izpilddirektors Gauss ir valdes priekšsēdētājs. Operatīvās vadības direktors Sedlackis un finanšu direktors Jakovļevs ir pārējie divi valdes locekļi.

Kā jau iepriekš ziņots, “airBaltic” 2013.gada trešajā ceturksnī strādājusi ar tīro peļņu 9,28 miljonu latu apmērā. Līdz šim “airBaltic” ir ievērojami pārsniegusi tās sākotnējos biznesa plānus, un iepriekšējā gada zaudējumus 18,78 miljonu latu apmērā 2013.gada deviņos mēnešos, no janvāra līdz septembrim pārvērtusi par tīro peļņu vairāk nekā pusmiljona latu (520 000 latu) apmērā.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. AS “Air Baltic Corporation” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju. “airBaltic” flotē ir 25 lidmašīnas – piecas “Boeing 737-500”, astoņas “Boeing 737-300” un divpadsmit “Bombardier Q400 NextGen”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Te tadi skaisti apraksti, bet mums UK latviesiem, dzivojosiem dienvidos nau iespejas lidot no Bristoles. Cik atceros lotenes vienmer bija pilnas . Kas par iemeslu?

Draugiem Facebook Twitter Google+