Ekonomika
Bizness

“airBaltic” palielina rokas bagāžas izmērus0

airBaltic. Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” palielina izmērus rokas bagāžai, ko katram pasažierim atļauts pārvadāt lidmašīnas salonā. No 1.augusta rokas bagāžas izmēri “airBaltic” lidojumos var sasniegt 55x40x23 centimetrus, informē uzņēmums.

airBaltic ir 21 sadarbības lidojumu partneris. Jaunie rokas bagāžas izmēri saskan ar lielāko daļu airBaltic globālo partneru, informē kompānija, neprecizējot sīkāk.

airBaltic lidojumos katram pasažierim ir atļauts lidmašīnā ienest vienu rokas bagāžu (55x40x23 centimetri) un vienu personīgo mantu (30x40x10 centimetri). Rokas bagāžas un personīgās mantas kopsvars nedrīkst pārsniegt astoņus kilogramus, ceļojot ar Basic vai Premium biļeti.

Divās jaunākajās Airbus A220-300 lidmašīnās airBaltic uzlabojusi salonu ar jauniem, moderniem un komfortabliem krēsliem. Jaunās sēdvietas sniedz pasažieriem tādas priekšrocības kā vairāk vietas kājām, jaunus kabatas nodalījumus aiz sēdekļiem un blakus krēsliem izvietotus pakaramos žaketēm. Sēdvietas tiks uzlabotas visām airBaltic A220-300 lidmašīnām.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas. 2018. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienojusi astoņus jaunus galamērķus no Rīgas uz Malagu, Lisabonu, Splitu, Bordo, Gdaņsku, Almati, Sočiem un Kaļiņingradu. Papildus tam airBaltic sākusi tiešos lidojumus jaunā maršrutā no Tallinas uz Londonu.

LA.lv