Ekonomika
Bizness

“airBaltic” par Parīzes reisa atgriešanos Rīgā: tika sajaukti divi pasažieri2


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Publicitātes foto.

Aviokompānijas “airBaltic” lidojums ar lidmašīnu BT691 no Rīgas uz Parīzi šo ceturtdien, 28. jūnijā, īsi pēc pacelšanās atgriezās Rīgā. Šāds lēmums tika pieņemts, tiklīdz tika identificēts pasažieris, kurš bija nokavējis lidojumu, taču kura soma jau bija iekrauta bagāžas nodalījumā, tā šodien portālam “La.lv” sīkāk pavēstīja Air Baltic Corporation Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

Iekāpšanas laikā pārpratuma dēļ tika sajaukti divi pasažieri, kuri abi plānoja doties uz Parīzi, bet kavēja reisu, vienam no pasažieriem paliekot Rīgā. Apkalpe par kļūdu tika informēta īsi pēc pacelšanās.

Pēc atgriešanās Rīgā tika pieņemts lēmums uzņemt lidojumā pasažieri, kas kavējās, nevis izkraut viņa bagāžu, kas būtu aizņēmis vairāk laika. Lidmašīna Parīzi sasniedza ar divu stundu un 15 minūšu kavēšanos.

airBaltic atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, piedāvājot savienojumus uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. airBaltic piedāvā tiešos lidojumus arī no Tallinas un Viļņas.

Arī soctīklā Twitter izvērtusies plaša tautas diskusija par to, kāpēc lidmašīna atgriezās Rīgā – tiek jautāts, kas tā par VIP personu – pasažieri bijis, pēc kura lidmašīna atgriezās. Turpinājumā komentāru izlase no Twitter. Jo iesākumā tika ziņots, ka lidmašīna atgriezās Rīgā pēc bagāžas, taču vēlāk tika precizēts, ka pēc pasažiera. Notikušais raisījis jautājumus daudziem cilvēkiem.

LA.lv