Ekonomika
Bizness

“airBaltic” paziņo par sadarbību ar SAS0

Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” un “Scandinavian Airlines” (SAS) noslēgušas vienošanos par sadarbības lidojumiem. “airBaltic” un SAS partnerattiecības nodrošinās savienojumus starp Latviju un Skandināviju, kā arī tālākiem galamērķiem.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Paplašinot “airBaltic” partneru tīklu, mēs piedāvājam vairāk ērtas ceļošanas iespējas mūsu pasažieriem.”

Jau šajā vasaras sezonā “airBaltic” klientiem nodrošina iespēju izvēlēties no vairāk nekā 300 galamērķiem ar vienu pārsēšanos, izmantojot “airBaltic” partneru lidsabiedrības, piebilst M. Gauss.

SAS tirdzniecības un mārketinga viceprezidente Anelija Nesena uzsver, ka SAS saskata ievērojamu ieguvumu, ko šie sadarbības lidojumi nodrošinās vairākos maršrutos, sniedzot ceļotājiem abpusējas priekšrocības lidojumiem, kā arī kopumā labāku savienojamību uz un no Skandināvijas.

“airBaltic” savu kodu “BT” izmantos lidojumos, kas savieno Rīgu un Alesundu, Bergeni, Stavangeru, Trumsi, Trodheimu caur Oslo un Kopenhāgenas lidostām.

SAS savu lidojuma kodu “SK” izmantos tiešajos lidojumus no Stokholmas Ārlandas, Kopenhāgenas un Oslo lidostām un otrādāk, nodrošinot lidojumus starp Skandināvijas galvaspilsētām un Rīgu, kā arī savienojošu satiksmi no visa SAS tīkla un Rīgas, izmantojot šīs trīs lidostas.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

2019. gada vasaras sezonā “airBaltic” uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku.

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS.

Saistītie raksti

“airBaltic” ir dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80,05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA “Aircraft Leasing 1” pieder aptuveni 20%.

“airBaltic” flotē ir 37 lidmašīnas: 17 “Airbus A220-300”, 8 “Boeing 737” un 12 “Bombardier Q400 NextGen”.

LA.lv